Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Malwina4 01 mar 2010, 19:15
Trafilam na to forum, po dlugich poszukiwaniach. Choruje na silna depresje, leki przyjmuje, ale wiecej otumaniaja niz pomagaja. Co robic?

Re: Witam

przez VasqueS 01 mar 2010, 19:41
Malwina4, Hej Witamy na forum najlepiej by było gdybyś na jakąś psychoterapię poszła i może zmieniła leki skoro te nie działają albo przy dawkach z lekarzem pomoajstrować leki na początku otumaniają ale potem będzie dobrze no chyba że bierzesz 2 tygodnie i nie widać poprawy to pójdź do doktorka
VasqueS

przez Malwina4 01 mar 2010, 22:17
Zmiane leków, juz miałam az 4 razy, jestem wykończona bo mój organizm, trudno sobie przyswaja zmiany. źle sie ogólnie czuje. Rozmawialam już nie jeden raz z lekarzem, oni ciągle zmieniaja tylko
nazwę leku. A mało co pomagaja. Myśle, czy leczyc sie, czy rzucic to leczenie. Bo jak mówia, jeźeli sam sobie nie pomoźesz, to nikt ci nie pomoźe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 01 mar 2010, 22:19
Malwina4, Ale w tym powiedzeniu chodzi o to że jak się nie bedzie Ci chcialo i będziesz do wszystkiego anty ja myślę ze warto żebyś poszła na psychoterapię rozejrzyj sie swoim miescie
VasqueS

przez Freddie Mercury 01 mar 2010, 22:25
Jesli choruje na depresje endogenną to psychoterapia tyle pomoże co umarłemu kadzidło.. najlepiej szczerze powiedz lekarzowi prowadzącemu jaki odczuwasz dyskomfort i jesli zalezy mu na Twojej drodze ku zdrowiu to zapewne coć zaradzi by Ci pomóc... wiem ze trudno o lekarza z powołania ...szkoda ze tak lakonicznie napisałas ze masz głeboką depresje i w sumie tyle ... jesli chcesz rzetelnej porady powiedz cos wiecej o swoich dolegliwosciach,przyczynie depresji wg. własnego rozeznania...
Freddie Mercury

przez Malwina4 01 mar 2010, 22:31
W dwóch wiekszych miastach juz byłam, skutki są mizerne, ale masz racje, trzeba szukać dalej.
Nie wiem dokładnie czy to jest depresja, tu nie choodzi o jeśień, czy porę deszczowa.
Być może, za dużą traume przeszlam, śmierc rodziców, meża i mam wrażenie ze,nikomu nie jestem potrzebna.

Sortuj wg