witam kochani

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam kochani

przez alicja d 20 lut 2010, 23:05
jestem nowa mam 29 lat
jak do was trafiłam przez przypadek lekarz internista przepisał mi asentrę 50 bo powiedziałam że wszystko mnie denerwuje z byle powodu popadam w szał mówię do siebie zapominam co miałam zrobić i mam natrętne myśli
powiedział że przepisuje mi lek po którym będę szczęśliwa chciałam aby mi coś przepisał co nie powoduje senności ale uspokaja
no i po 4 dniach brania asentry raz dziennie zmieniłam się nie do poznania chcę krzyczeć z radości nic mnie nie denerwuje nie kłócę się z mężem nie krzyczę na córkę atmosfera w domu jest cudowna
tylko nie wiem czy to nerwica czy depresja możecie mi pomóc
cieszę się że tu trafiłam

Re: witam kochani

przez fobia 20 lut 2010, 23:07
alicja d, a lekarz Ci nie powiedział ? ciężko stwierdzić musiałabyś napisać więcej objawów...

przez Luśka83 20 lut 2010, 23:18
Miło Cię widzieć na naszym forum. Znajdziesz tu na pewno coś dla siebie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alicja d 20 lut 2010, 23:26
nic mi nie powiedział tylko wysłuchał ale ja cierpię na zespół jelita drażliwego prawdopodobnie tą chorobę wywołuje stres niestety do końca nie jest to udowodnione a leki uspakajające i rozluzniające powoduję że jelita się nie napinają dzięki czemu nie ma zaostrzeń choroby
tylko nie wiem czy to napewno dobry lek dla mnie chociaż czuję się o niebo lepiej

przez Joana 21 lut 2010, 00:01
alicja d myślę , że nikt z nas nie jest w stanie postawić Ci tutaj diagnozy.Od tego są lekarze. Dziwne, że specjalista nie powiedział podczas wizyty co Ci jest. Jeszcze bardziej dziwi mnie, że sama go o to nie zapytałaś ( ale to ze stresu, prawda?). Najważniejsze, że lek pomaga. Niebawem zapewne udasz się na kontrolę i będziesz mogła dowiedzieć się na co cierpisz. Pozdraw

przez Łazienkowy Kot 21 lut 2010, 00:53
Witam też jestem nowy. mam 20 lat.
No, ja mam CHAD, nerwicę natręctw, żołądka oraz lękową (z lękami panicznymi).
Cieszę się, że tu jestem, choć miałem dzisiaj słaby dzień,
to teraz wstąpiły we mnie nadzieje. :D
Summertime, and the livin' is easy, Fish are jumpin', And the cotton is high...
One of these mornings You're going to rise up singing Then you'll spread your wings
And you'll take to the sky

http://psychiatryk-art.blog.onet.pl/ -from beginning to the end
little finger of my pen

przez sajapilik 21 lut 2010, 00:58
ja tez nowa, ale glupio mi nowy temat zakladac,
mam 19 lat, prawie 20wlasciwie...
mam nerwice jak to nazwalaj jakas lekarka konwersyjna ale to do mnie srednio pasuje. ja po prostu jestem nie smiala i mam ataki kiedy musze cos powiedziec przed gronem kilku osob, problem z poznawaniem ludzi, i ogolnie stres mnie pograza nawet w najbanalniejszych i nieistotnych kwestiach...
do tego lekarz ostatnio stwierdzil ze jakas lekka depresja, zaczelam malo jesc ale nie czuje sie jak osoba z depresja... zreszta chyba nie wiem po prostu jakie to uczucie, pozdrawiami witam wszystkich

Sortuj wg