witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez kasia070283 14 lut 2010, 23:56
nie wiem jak zaczác,czy opowiadac o sobie,czy nie?od kilku lat cierpie na nerwice natrectw,miewam ataki paniki,wiele léków,niezaleczone rany .... DDA to ja,niekochana córka swojej matki,...
ciesze sie,ze tu trafilam,....czysty przypadek?podobno w zyciu nie ma przypadków.

mieszkam w UK!bywam baaardzo samotna,czasem na wlasne zyczenie,ale to tylko pogarsza sprawe...
najgorsze,ze lubie zajadac smutki,wiec waga mi skacze,....35 w góre,45 w dól,25 w góre 35 w dól...jak nic sie nie zmieni do wyliczanki dodam jeszcze zaburzenie laknienia,a wtedy bede miala naprawde przewalone...

rozmowa z kims otwartym na innych,o podobnych doswiadczeniach mysle pomoglaby mi wyjsc na prosta,wiec czekam,moze jest tu ktos nieprzypadkowy jak ja....

Re: witam

przez ewaryst7 15 lut 2010, 08:24
Witaj Kasiu:) Napisz pare słów więcej.Czy leczysz się?

przez sheinvisible 15 lut 2010, 20:04
Witaj Kasiu :D

Ktoś ,, nieprzypadkowy " to chyba ja, choć cierpię na inne schorzenia. Ale tak samo jak Ty szukam kontaktu z druga osobą ;D i jestem dzieckiem DDA. Myślę, że na forum większość z nas jest ,, nieprzypadkowym" ;D , więc dobrze trafiłaś. Witaj wśród nas :D Pozdrawiam serdecznie.
Nadzieja umiera ostatnia ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

:)

przez kasia070283 16 lut 2010, 02:10
dziekuje za mile przyjecie,to wiele dla mnie znaczy....o sobie moglabym opowiadac bez konca,czasem gdy sie przed kims otwieram,ludzie nie wierza,ze naprawde mozna to wszystko przezyc i nie zwariowac....taaak!ale podobno ''wszyscy jestesmy wariatami w autobusie'',tak to ktos ladnie napisal.Wielu nie chce sie do tego przyznac przed soba,wiec z uporem maniakagraja swoje male rólki,a przeciez mozemy usiásc wygodnie i delektowac sie jazdá....ale to tylko tak ladnie brzmi,nei ja to wymyslilam,....az tak przebojowa nie jestem.jesli komus podoba sie to co pisze,podaje swój adres mailowy,i czekam,....zobaczymy co przyniesie jutro!pozdrawiam

przez Donkey 16 lut 2010, 13:42
Witaj na forum!

Sortuj wg