Cześć ludzie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć ludzie

przez chillchasm 10 lut 2010, 15:41
Cześć ludzie. Ja chyba nie mam żadnych poważnych problemów, Walczę z Nerwicą natręctw w formie powracających upierdliwych wspomnień i nieustającym poczuciem błędu. Kompulsywne obżarstwo to też moja domena, czasem po prostu nie mogę się opanować.
Ale to nic, funkcjonuje normalnie i uzyskuje pewność siebie.
Zainteresował mnie jeden wątek i się zarejestrowałem by odpowiedzieć, no i mnie wciągnęło.
Takie wyrażanie swojego zdania i mądrzenie się daje mi niesłychaną radość i pozwala bagatelizować swoje problemy.
no, to tyle... pozdrawiam wszystkich.
chillchasm

Re: Cześć ludzie

przez *Wiola* 10 lut 2010, 15:44
Hej :)
Witamy. Podoba mi się Twoja szczerość:) Co do mądrzenia masz rację, chyba wszystkich po troszku to kręci:)
Moderator

przez polakita 10 lut 2010, 18:51
chillchasm napisał(a):Takie wyrażanie swojego zdania i mądrzenie się daje mi niesłychaną radość

Nie tylko tobie :mrgreen: :mrgreen: tzn. mnie też!
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GreenEye 10 lut 2010, 19:42
Witamy :smile:
ExModerator

przez Majster 10 lut 2010, 20:10
chillchasm napisał(a):Takie wyrażanie swojego zdania i mądrzenie się daje mi niesłychaną radość i pozwala bagatelizować swoje problemy.
Rozbrajajaca szczerosc - zaimponowales mi tym ze hej! ;D Kazdy lubi sie powymadrzac, zwlaszcza jak znajduje sluchaczy/czytelnikow, ale nikt nie przyzna sie do tego, ze to wymadrzanie. Kazdy predzej powie, ze to raczej wiedza, madrosc itd. a prawda jest taka, ze tu ludzi z fakultetami malo, wiec ta wiedza wlasnie przemadrzaniem czesto jest zastepowana. Nie da sie ukryc, ze i mnie sie zdarza :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez polakita 11 lut 2010, 11:00
Majster napisał(a):a prawda jest taka, ze tu ludzi z fakultetami malo

Ooo przepraszam, niedawno obroniłam licencjat! Co prawda z kulturoznawstwa, do leczenia nerwicy się to ma nijak ;) Owszem się tu wymądrzamy, chodzi o to że każdy ma jakieś doświadczenie... każdy trochę inne, więc ujmijmy to tak: dzielimy się swoim doświadczeniem :mrgreen:
polakita

przez Majster 11 lut 2010, 17:14
polakita napisał(a):
Majster napisał(a):a prawda jest taka, ze tu ludzi z fakultetami malo

Ooo przepraszam, niedawno obroniłam licencjat!
No to do fakultetu zostalo Ci juz tylko 2 latka w trybie dziennym:)
Ja mialem raczej na mysli ludzi z dyplomem lekarza lub psychologa, wcale nie twierdzilem ze nie ma tu ludzi wyksztalconych :mrgreen: :mrgreen: ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Manka 16 lut 2010, 10:32
Witam! musze sie zgodzic z wami ... dzieląc sie zyciowymi doświadczeniami uczymy sie cieszyc z pozornie nie istotnych drobiazgow :D a czasami taki mały drobiazg potrafi poprawic nam porzadnie humor i samopoczucie ! :)

przez Donkey 16 lut 2010, 13:42
Witaj na forum!

Sortuj wg