[nowy]zderzyłem się z rzeczywistością..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: [nowy]zderzyłem się z rzeczywistością..

przez Crimsik 09 lut 2010, 21:44
Cześć miki74 - sztuki walki dlatego, że po 1 - chciałbym zwiększyć pewnność siebie, nauczyć się bić (brak czynnika "męskiego"), póki co to staram się w miare chodzić - pożyjemy zobaczymy jak będzie dalej.

A propos tańców - i wszelakich kontaktów z płcią przeciwną (których jest jak na lekarstwo) to mam takie coś, że podejmując kontakt z kobietą zwykle patrzę pzez pryzmat możliwości bycia z nią w związku, a przy tym oceniania jej atrakcyjności fizycznej, co mi cholernie przeszkadza w nawiązywaniu "koleżeńskich" relacji - a to chyba dlatego że już rok jestem sam, a wcześniej nie miałem dziewczyny przez prawie 5 lat.. więc chyba nie ma się co dziwić. Mówią że brzydki nie jestem, głupi też nie... no właśnie i ja wiem że wszystko siedzi w mojej psychice, i właśnie m/y innymi dlatego rozpocząłem terapie..
Właśnie często wracam w myślach do przeszłości - a najgorsze jest to, że te złe wspomnienia wypierają te dobre (które też napewno kiedyś istniały - każdy takie ma) i często jest tak, że w rozmowie z ludźmi nie mogę przywołać żadnych wspomnień z lat gimnazjum,liceum, studiów też..
Działam, a przynajmniej staram się działać :) Jest ktoś z Krakowa? pozdrawiam

Sortuj wg