CZESC JESTEM CHORA NA NERWICE NATRECTW

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

CZESC JESTEM CHORA NA NERWICE NATRECTW

przez RA40371 05 lut 2010, 12:42
CZESC JESTEM CHORA NA NERWICE NATRECTW JUZ WIELE LAT BRAŁAM BIOKSETIN I SPAMILAN OD PARU MIESIĘCY JESTEM BEZ LEKÓW ALE MOJA NN WRÓCIŁA . ZACZEŁO SIĘ OD TEGO ŻE BYŁAM W PRACY NA SYLWESTRA
TO BYŁ MÓJ PIERWSZY SYLWESTER W PRACY PO PORODZIE BEZ BRANIA LEKÓW . TAK BARDZO SIĘ TEGO BOJĘ ŻE COŚ ZŁEGO STANIE SIĘ Z MOJĄ RODZINĄ.
MOŻE KTOŚ ZNA TAKIE OSOBY JAK JA ,KTÓRZY PIERWSZEGO SYLWESTRA PO PORODZIE SPĘDZILI W PRACY. JAK ZNACIE KOGOŚ TAKIEGO PROSZĘ NAPISZCIE .TO MI POMOŻE SIĘ WYCISZYĆ I DA SIŁĘ DO DALSZEJ WALKI Z TĄ OKROPNĄ CHOROBĄ TAK BARDZO CHCIAŁABYM WYJŚĆ Z TEJ NN I BYĆ ZDROWA

Re: CZESC JESTEM CHORA NA NERWICE NATRECTW

przez miki74 05 lut 2010, 13:04
Witaj na forum ;)

myślałaś może o psychoterapii? Jak pobuszujesz trochę po tym forum, to szybko się zorientujesz, że często same leki nie pomagają na dłuższą metę w nerwicy. Najkorzystniejszą terapią nerwic jest wg różnych źródeł połączenie leków i psychoterapii.

Wszystkiego dobrego.

P.S. Nie pisz bez powodu wielkimi literami, bo nie będą Cię lubić tu na forum. ;) Wielkie litery w necie są ODPOWIEDNIKIEM KRZYCZENIA w realu. :smile:
miki74

Sortuj wg