Hej,Witajcie...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Hej,Witajcie...

przez Martin_87 06 mar 2010, 10:01
Dzięki, jak wyjdę na pewno napiszę co i jak. Piąteczka :)
nerwico weź mnie zostaw, daj spokój w końcu, nie odbieraj wszystkiego, ja nie chcę tego
zbyt wiele złego nie chcę być twym kolegą, proszę cię, k***a, błagam nie rób mi tego!
ŻYJE, WIERZĘ i JESTEM.

przez VasqueS 06 mar 2010, 13:11
Martin_87, Ok czekamy
Strzała -->
Trzymaj się!
VasqueS

przez Martin_87 13 mar 2010, 15:48
Noi wyszedlem na weekend, w czwartek mialem tomografie glowy w poniedzialek dopiero wynik.. jestem bardzo zdenerwowany <stres> w glowie mnie tak sciska ze musze lezec zeby tak nie sciskalo... co to bedzie to ja nie wiem ;(

[Dodane po edycji:]

Dopiero teraz zrozumialem ze w zyciu zdrowie jest najwazniejsze, nie pieniadze,slawa itd. bez zdrowia nic nie zrobisz...
czekam na wyniki ktore beda w poniedzialek, jesli tomografia nic nie wykaze w glowie to zrobie przeswietlenie kregoslupa.. w kregach szyjnych moge miec gdzie usisk ktory powoduje te dretwienie i bole glowy (troche o tych kregach poczytalem) dzisaj ledwo bo ledwo doszedlem do dentysty mam 2 zeby do zrobienia dzisaj zaczelem.... chce poprostu byc pewny czy to nerwica czy cos innego... chce wykluczyc inne moje domyslenia.. szkoda ze wczesniej o tym nie pomyslalem jak przesadzalem z moim zycie... ale coz lepiej pozno nic wcale... sory za chaotycznosc
nerwico weź mnie zostaw, daj spokój w końcu, nie odbieraj wszystkiego, ja nie chcę tego
zbyt wiele złego nie chcę być twym kolegą, proszę cię, k***a, błagam nie rób mi tego!
ŻYJE, WIERZĘ i JESTEM.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Martin_87 25 mar 2010, 11:31
Cześć Wam :) Jestem bardzo zadowolony od paru dni zauważyłem zdecydowaną poprawę a to wszystko dzięki mojemu neurologowi (najlepszy w moim wojewodstwie) do którego trafiłem prywatnie. Wykonał szereg badań i przepisał mi zastrzyki milgamma i tabletki na noc (nie pamietam teraz nazwy). Odrazu poczulem znaczna poprawe, nie boje sie wyjsc na spacer, nie boje sie pojsc do fryzjera,sklepu,wykapac sie itp. Dzien zaczyna sie o wiele lepiej. Czekaja mnie jeszcze 3 terapie pradowe ktore calkiem mnie rozluznia i bede normlanym czlowiekiem. Ten lekarz poprostu postawil mnie na nogi ze nawet zaczyna cieszyc mnie ta wiosenna pogoda :) Jednym slowem (odpukac) ZDROWIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zycze tego wszystkim z calego serca
ŻYJE, WIERZĘ i JESTEM.

przez VasqueS 25 mar 2010, 14:13
Martin_87, Ciekawe metody, to dobrze, że się poprawia.
VasqueS

przez Martin_87 04 kwi 2010, 20:40
Jak to jest możliwe że kiedyś (jeszcze pół roku temu) wypijałem dziennie 5-6 piwa, w weekendy 2 razy tyle... wstawałem rano na kacu rozradowany,szczęśliwy łapałem się za butelke piwa wypijalem i było super... a teraz jak pije piwo to robie się cały gorący nie moge oddychac,głowa mi sie gotuje boli.. pije poprostu na siłe,chodz ochote mam ale organizm nie przyjmuje i walczy z tym a rano na kacu mnie trzesie,sztywnieje glowa musze lezec caly dzien bo nie jestem w stanie chodzic... i dodam ze nie od lekow bo aktualnie nic nie biore... (only terapia) czemu mi sie tak zrobilo???? są świeta wszyscy mnie sciagna zeby sie gdzies napic, a ja jak burak leze,trace swiadomosc,sciska mi glowe i wogole korde... ;/
ŻYJE, WIERZĘ i JESTEM.

Sortuj wg