Cześć...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Cześć...

przez Donkey 31 sty 2010, 11:04
Jestem pierwsza wiec sie ladnie przywitam!
Witaj :)

przez Majster 31 sty 2010, 13:24
J4E napisał(a):A i uwielbiam Rock, Nirvanę, U2, Guns N' Roses, Sting...
To mnie charakteryzuje.
Nie.
To charakteryzuje moze Twoje gusta muzyczne, ale nie Ciebie.
Wizyta u psychologa faktycznie moze byc dla Ciebie klopotem jesli splycasz swoja osobe do podania jakichs muzykantów. Ale zawsze mozesz poprosic aby badanie mialo forme zadawanych pytan na ktore odpowiesz tak lub nie.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Paranoja 31 sty 2010, 13:27
Obrazek
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 31 sty 2010, 14:21
J4E napisał(a):chodziło mi o ... podkreślenie tego co uważam za swoją jedyna oryginalną cechę ..
Nie wiem . Po prostu traktuje to jak coś mojego, własnego czym mogę się chwalić. Nawet przed samym sobą.
Nie jest to ani Twoje ani wlasne. Czym tu sie chwalic? Wiekszosc ludzi lubi muzyke, dzieki temu ta galaz przemyslu rozrywkowego ma sie niezle. Pochwalic to bys sie mogl jakas fajna cecha charakteru, jakims niemalym osiagnieciem, wspanialym wynikiem na jakis polu. nietuzinkowa osobowoscia, oryginalnymi zainteresowaniami itd. Pochwalic to bys sie mogl tworzeniem czegos ciekawego, np. muzyki. Czy ja jestem oryginalny gdy zjadam chleb? A bardzo lubie dobry chleb. Niezly jestem oryginal, prawda?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg