witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam wszystkich

przez wiesha 26 sty 2010, 12:00
Mam nerwicę lękową już od 21 lat.Z lekami jestem już obyta.Leczyłam się różnymi lekami,byłam kilkanaście razy w szpitalu i dalej jest to samo.To powraca i atakuje.Ja wiem że nie można tego wyleczyć.Lekarze mówią inaczej.Ale to już ich sprawa.
Jeżeli ktoś młody "nerwicą lekową" i uzależnieniem od leków psychotropowych a chciałby porozmawiać to chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami.

Re: witam wszystkich

przez monika03 26 sty 2010, 12:01
witam:):) napewno twoje wskazówki beda prZYDATNE:))
monika03

przez Donkey 26 sty 2010, 14:41
Dlaczego uważasz że tego nie da się wyleczyć
I w ogóle Cześc!
Witaj na forum!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 26 sty 2010, 17:48
wiesha, faktycznie twoja historia nie brzmi optymistycznie... my tu staramy się siebie nawzajem przekonywać że TO można wyleczyć, widocznie bywa też inaczej... pewnie jak z każdą chorobą różny jest przebieg, leczenie i rezultaty. Żyjemy tą nadzieją że można się wyleczyć, wyobrażam sobie że musi ci być ciężko żyć bez takiej nadziei... :(
polakita

przez Freddie Mercury 26 sty 2010, 18:34
powiedz ile masz lat ,napisz jakie leki brałaś...
Freddie Mercury

przez Majster 26 sty 2010, 18:41
wiesha napisał(a):...Ja wiem że nie można tego wyleczyć.Lekarze mówią inaczej.
A co mowia lekarze?
wiesha napisał(a): chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami.
Takimi jak to wyzej? Chyba nie bedzie popytu..

Przede wszystkim pytanie: masz za soba liczne pobyty w szpitalach, zapewne bralas wiele roznych lekow, ale czy chociaz raz zaliczylas terapie? Bo czytajac Twoj krotki post nie znalazlem o tym info.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez wiesha 26 sty 2010, 19:39
Moi drodzy brałam leki psychotropowe,przeszłam szereg psychoterapii.Leżałam chyba z 7 razy w szpitalu po 6 tygodni włącznie z psychoterapią.Miałam okresy w których nie brałam żadnych leków i trwało to po 2 lata nawet.Niestety wracała ta moja nerwica jak bumerang.Obecnie mieszkam poza granicami kraju.Przez pierwsze 2 lata było ok.Teraz jest okres powrotu,przynajmniej w ciągu miesiąca mam po 4 ataki tak to nazywam.To i tak dobrze bo jak zaczynałam poznawać co to jest to miałam lęki praktycznie co kilka dni.Powiem Wam że można nad tym zapanować,ale pod warunkiem że nie wpadamy w histerię.

przez Majster 26 sty 2010, 20:06
Nie to zebym sie czepial, ale wyzej piszesz kilkanascie (a wiec niemniej niz 11) a na dole piszesz - 7. Tak po mojemu to pobyt w szpitalu to nie jest wizyta u znajomych zeby sie tak szybko zapomnialo. A jak przebiegla ta psychoterapia? Podalas ze byla tylko jedna. Moze dasz rade wkrecic sie do jakiejs grupy? Czy jednak bariera jezykowa stoi na drodze? No i padlo juz wyzej pytanie o leki - jakie bralas? Jak dlugo?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez wiesha 27 sty 2010, 09:52
Te 7 razy które byłam w szpitalu na oddziale nerwic to były pobyty włącznie z psychoterapią.Pomogły a jakże po każdym pobycie czułam się super,tylko wiesz co im więcej tych rozmów było tym bardziej wydawało mi się że to standard.Nie pamiętam już który raz leżałam ale wiedziałam z góry jak będzie przebiegać psychoterapia (była to psychoterapia grupowa).
Brałam estazolam,prozac,lorafen,pramolan i jeszcze nie wiem jakie oczywiście nie razem,tylko w czsie całego trwania mojej nerwicy.
Leczyłam się wówczas w Polsce.

przez Donkey 27 sty 2010, 16:28
Ja myślę że nie warto się poddawać.
Trzeba zmieniać lekarzy, szukać lekarstw idealnych dla Ciebie..

Sortuj wg