Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korba's back


Korba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kasiu, to ja, Amadeo... Bardzo cieszymy się z Twojego powrotu, jednak chciałbym jako strateg cywilny z wykształcenia zwrócić Ci uwagę, iż są nowocześniejsze rakiety od V2. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, podrzucę Ci wykaz klasowych rakiet, wraz z ewidencją, datą ew. kradzieży. Jeśli byś się zdecydowała na lepszy sprzęt (model, hehe), to zaznaczę ukośnikiem najlepsze urządzenia (=infiltrowane lub kopiowane przez wywiad przemysłowy ChRL).

 

Proszę niezwłocznie o kontakt!

 

Rakiety są integralnym składnikiem procesu leczenia nerwicy. Terapię te zastosowano na 3 zestresowanych płci męskiej. Byli to niejacy Armstrong, Aldrin i Collins. Okazało się, że jej nie mają! Nauka radziecka stwierdziła, że Łajka miała zbyt duży stopień zaawansowania schizofrenii bezobjawowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scrat owszem, ale minęło troszkę czasu, a dla kogoś, kto skupia się na przetrwaniu doby - całkiem sporo ;)

 

Wojtkuhmmmm......, moja lekarka wczoraj przez 1,5 godziny tłumaczyła mi, że wszyscy jesteśmy popiętroleni, więc możliwe, że ja jestem całkiem normalna... spokojnie mogę więc pofrunąć w kosmos.

 

co do rakiet - przetestowałam dość nowoczesne modele... całkiem nowoczesne, albo te, które dopiero staną się nowoczesne, być może także - ale o tym mi mówić nie wolno - to jest kategoria TOP SECRET.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×