potrzebuje porady!!!!!!!!!!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

potrzebuje porady!!!!!!!!!!!!

przez ktos1234 22 sty 2010, 21:18
Potrzebuję porady!Pewnego dnia zwróciłam komuś uwagę(sprawa dotyczyła mojej rodziny) i oczywiście narazilam się .Mściwość odczuwam do dziś i odbija się to już na moim mażeństwie i rodzinie.Ta mściwość zniszczyła moją opinie i godność kobiety.Na dodatek relacje pomiędzy mną a mężem są ubogie ,myśę że ma kogoś i nie chce mi o tym powiedzieć.Potwierdza to wiele okoliczności,zachowanie,a brak konkretnych dowodow sprawia ,że wmawia się mi depresje,stany paradoidalne zamiast pomoc w sposobie udowodnienia zarówno pierwszego jak i drugiego.Czy jak się ktoś żali i szuka pomocy musi być chory?Wszystko runęło na mnie jak grom z jasnego nieba i jest to robione tak,abym nie mogła tego rozwiązać.Nie wiem co robić dalej?Mnóstwo ludzi widzi we mnie osobę uczciwą bo taką ścieżką idę,ale czy to wystarczy ,aby odnaleść się w co wokół mnie zepsuto i rodzinie.Mam wyostrzoną intuicję i wiele potrafię dojrzeć i wszystko dobrze gdy mogę udowodnić ,wtedy zamykam kogoś usta.

Re: potrzebuje porady!!!!!!!!!!!!

przez agusiaww 22 sty 2010, 21:51
ktos1234, z mezem zawsze sie mozesz rozwiesc, moze terapia rodzinna na poczatek?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez ktos1234 22 sty 2010, 22:30
Pierwsze o tym pomyślałam i poczynilam kroki,ale co z tego jesli slyszę że mąż kłamie i co innego mówi a potem robi tosamo co wcześniej.Myślę,że chce żyć ale na pozór,a ja tak nie umiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez renia_in4 22 sty 2010, 23:04
Wiec jeśli on Ci nie potrfi pomóc to na co ty czekasz. Czy no wogóle Cię kocha??? Ja myslę że nie skoro ma na boku inną i Cię oszukuje. Uważam że powinnaś z nim otwarcie porozmawiac-a masz takie prawo!!!!! Skoro on ma Cie w dupie i nie przejmuje się Twoim stanem psychicznym a ty poczyniłaś wszystko żeby było odwrotnie. To teraz czas na ciebie czas żebyś ty była szczęśliwa a jeśli z nim nie możesz to...

przez Gigaherc 25 sty 2010, 22:31
jak sobie poradzic z miloscia na odleglosc ,opowiem co i jak ,jesli ktos bedzie zaintersowany

Sortuj wg