Witam :-)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Witam :-)

przez Majster 23 sty 2010, 16:37
śniegu, teraz to pojechales na maksa. Tak sie nie robi, to jest brzydko i be. Szanuj drugiego czlowieka, chocby i byl nawet plytki czy jakis inny, ale szanuj go bo to czlowiek. On Ci nie pojechal, wiec i Ty tego nie rob. To co zrobisz, niewazne czy tutaj czy w realu - wroci do Ciebie. Zawsze wraca. Pisales w innym poscie jaki to Ty jestes biedny, jakie to Ty masz problemy z gorzałą itd i nikt Ci nie pojechal, pod bruk nikt Cie nie wtloczyl, to i Ty sie zachowuj, jesli nie chcesz aby brak szacunku innych ludzi Cie dotknal i ukaral :P
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez joanna5 23 sty 2010, 20:07
witam Majster,kiedys mnie nazwales chyba cos w rodzaju-nienormalna,dokladnie nie pamietam,jestem tworca i to jest dla mnie wielki komplement,joanna5

przez Majster 23 sty 2010, 20:13
joanna5 napisał(a):witam Majster,kiedys mnie nazwales chyba cos w rodzaju-nienormalna,dokladnie nie pamietam,jestem tworca i to jest dla mnie wielki komplement,joanna5

Tak szczerze, to sobie Pani Profesor nie przypominam abym kogokolwiek tak nazywal, bywam raczej powsciagliwy w epitetach, ale rozumiem, ze w profesorskim, doswiadczonym zyciem ciele niemalo bodzcow a doznan wszelkich, to i półki poprzestawiac sie mogły ;) Komplementa za to prawie, owszem, osobliwie kobietom milym i cieplym :) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)

btw, w sumie to powinienem raczej cicho siedziec bo offtop uskuteczniam, sorki ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nortt 24 sty 2010, 00:59
Śnieg!
To ty piszesz totalne bzdury. Gdzie napisałem że jestem Blackowym idealistą? Nie nie obchodzi mnie ideologia Black metalu, pociąga mnie ich szczerość, prawdziwość i tworzone przez nich interesująće kompozycje.

Poza tym to wy wciągnęliście w tą dyskusyjne moje gusta muzyczne, widać że wam nie pasują! Nie macie argumentów i wychodzi na wierzch wasza cuchnąca na odległość nietolerancja. Odchodzicie od tematu, czepiacie się mojego awatara(lolXD) i innych nieistotnych szczegółów,zachowujecie się jak małe dzieci^^.DLATEGO DALSZE CIĄGNIĘCIE TEJ FARSY Z WAMI NIE MA SENSU.

[Dodane po edycji:]

Nortt napisał(a):Śnieg!
To ty piszesz totalne bzdury. Gdzie napisałem że jestem Blackowym idealistą? Nie nie obchodzi mnie ideologia Black metalu, pociąga mnie ich szczerość, prawdziwość i tworzone przez nich interesująće kompozycje.

Poza tym to wy wciągnęliście w tą dyskusyjne moje gusta muzyczne, widać że wam nie pasują! Nie macie argumentów i wychodzi na wierzch wasza cuchnąca na odległość nietolerancja. Odchodzicie od tematu, czepiacie się mojego awatara(lolXD) i innych nieistotnych szczegółów,zachowujecie się jak małe dzieci^^.DLATEGO DALSZE CIĄGNIĘCIE TEJ FARSY Z WAMI NIE MA SENSU.

Btw śnieg.
Jesteś osobnikiem godnym pogardy. Po pierwsze dla tego że wypowiadasz się o temacie, nie mając zielonego pojęcia o czym mówisz. Po drugie ni z tego ni z owego wyjechałeś z postem który miał na celu obrażenie mnie przez nazwanie moich domniemanych wartości ''płytkimi''.

[Dodane po edycji:]

Gringo
Nie, nie jestem nudny, przynajmniej tak twierdzą moi znajomi. A coś w tym musi być bo ci co mnie poznali trzymają się ze mną przez lata.
Co do Stachury tak jego OSTATNIA to książką była ''Pogodzić się ze światem'' I co mu z tego przyszło?
Samobójstwo.''Kiedyś, dawno, byłem jeszcze Edwardem Stachurą'' potem chciał się pogodzić ze światem i się zatraćił;]. JA tego błędu nei popełnie świat współczesny to dziura, a lidzie zamiast próbować się z niej wydostać kopią pod sobą jeszcze dołki.
Nortt

przez śnieg 24 sty 2010, 03:30
nortt - dużo wiem o temacie.
czemu stworzyłeś mnie
na niepodobieństwo
twardych kamieni

przez Nortt 24 sty 2010, 03:33
śnieg napisał(a):nortt - dużo wiem o temacie.

Tak? Nie widać tego w twoich wypowiedziach napisz do mnie na pw i mnie przekonaj, pokaż mi swoją wiedzę o BM
Nortt

przez śnieg 24 sty 2010, 04:42
Nortt napisał(a):
śnieg napisał(a):nortt - dużo wiem o temacie.

Tak? Nie widać tego w twoich wypowiedziach napisz do mnie na pw i mnie przekonaj, pokaż mi swoją wiedzę o BM

już.
czemu stworzyłeś mnie
na niepodobieństwo
twardych kamieni

przez Nortt 24 sty 2010, 06:38
śnieg napisał(a):]
już.

Śnieg jesteś równy gość!
Tylko /cenzura/ jak mogłeś powiedzieć ze ideologia black'u jest płytka! Dla mnie to najbardziej zaawansowana muzyka i subkultura jaka jest! To Jest coś więcej niż muzyka!!
Nortt

Sortuj wg