wróciłam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

wróciłam

przez Ewa80 20 sty 2010, 19:44
Witajcie ..A już byłam taka szczęśliwa, że mam "to" za sobą. Pierwszy raz odwiedziłam forum 3 lata temu. Trafiłam na dobrego lekarza, zaczęłam brać seroxat. Przez długi czas było cudownie. Zapomniałam nawet, że coś mi dolega. Pozmieniało się jednak moje życie, a nerwica postanowiła o sobie przypomnieć. Niestety mój lekarz uważa, że te przypadłość należy leczyć farmakologicznie i walczyć ze sobą. Seroxat przestał chyba działać. Ataki są codziennie. Znowu nie wychodzę z domu, znowu zrobiłam wszelkie badania serca etc. znowu wszystkiego się boję.Koleżanka poleciła mi nowego lekarza. Dziś pierwsza wizyta. A ja oczywiście- jak zawsze- boję się, że to nie nerwica, że to schizofrenia, albo jakaś psychoza, że mnie zamknie w szpitalu etc, etc....
Is there any hope?...

Re: wróciłam

przez shadow_no 20 sty 2010, 19:48
Ewa80, jeżeli boisz się, że jesteś szalona to najprawdopodobniej nie jesteś.
Schizofrenicy najczęściej nie zdają sobie sprawy, że mają schizofrenie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ewa80 20 sty 2010, 20:01
Dziękuję.Wiele osób mi to powtarza, ale cóż zrobić jeśli ten cholerny lęk wraca i każe się zastanawiać- a może jednak..? Mam jednak nadzieję, że polecony lekarz okaże się profesjonalista i naprawdę mi pomoże.
Is there any hope?...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 21 sty 2010, 21:14
Ewa na pewno pomoże . Niestety nerwica jest podstepna - nieoczekiwanie atakuje ;/

Sortuj wg