Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Witam

przez al_bundy123 19 sty 2010, 22:13
agusiaww napisał(a):Al_bundy uwierz ze gdybym go mierzyla swoja miara to byłby zmiazdzony :) I w porownaniu do wielu na forum to jego problemy sa zupelnie małe. ALe nie o to chodzi by sie licytowac ktore sa wieksze itd. Bo dla kazdego jego problemy sa najwazniejsze i przewaznie mu sie wydaje ze najtrudniejsze. Jednak nie zamierzam go pocieszac, zobacz ze jego ciotka, siostra, matka w jakis sposob staraly mu sie pomoc, a on -jak sam napisal to zawalil. Ok, to nie koniec swiata, ale nie mozna wszystkiego zwalac na nerwice i na innych, trzeba samemu wykazac minimum checi, by cos robic ze swoim zyciem, a to niestety nie jest proste -bo zycie daje w kosc, ale albo zaczniesz cos z tym robic, albo spadniesz na dno. Trzeba wiedziec kiedy nalezy pocieszyc a kiedy dac kopa, siostra, matka, ciotka podsuwały mu wszystko pod nos to takie skutki, ale trzeba wreszcie starac sie dorosnac a nie byc wiecznym dzieckiem.

Dobrze wiec skoro nie chodzi o licytowanie to się nie licytujmy i nie miażdżmy nikogo bo to już 3 post w którym porównujesz jego problemy do swoich lub problemów innych osób z forum ;) . Po drugie po prostu dziwi mnie taka agresja w odpowiedzi na post składający się z kilku zdań a przecież nie znamy całej historii. Ja go nie bronię może to jego wina a może nie końca co to ma za znaczenie. Było tu wiele podobnych postów tzn w wydźwięku tzn, moje życie jest do dupy nie radzę sobie itd (w tym mój 8) ). I jakoś forumowicze wykazywali więcej cierpliwości i tylko o to mi tu chodzi :mrgreen:
Pozdrawiam
G
al_bundy123

przez *Wiola* 19 sty 2010, 22:27
Prometeus i Al
Podpisuję się pod Waszymi słowami, faktycznie za ostro został potraktowany, chłopak jest nieśmiały, być może ma depresję a na pewno problemy ze sobą. Niektórym jego problemy wydają się błahe, ale wcale tak nie jest. Dla nie go są ogromne i najważniejsze.

Marcin Nie zniechęcaj się i dziel się dalej na forum swoimi przeżyciami. Pozdrawiam i Trzymaj się
Moderator

przez marcin87 19 sty 2010, 23:05
Wiesz agusiaww nie możesz wiedzieć jakie mam problemy. Gdybym chciał opisać swoje nieszczęścia i poużalać się nad sobą, napisałbym jak miałem wypadek w wieku 5 lat po którym niedługo potem zmarł mój ojciec, jak dzieci się ze mnie naśmiewały w przedszkolu bo miałem zeza, jak w gimnazjum niektórzy się na mnie wyżywali, byłem nawet pobity, w pierwszej liceum dowiedziałem się że jestem chory i do końca życia będę musiał brać leki, napisałbym ile razy byłem w szpitalu od tego czasu i pewnie jeszcze bym coś znalazł, więc nie mów że ty masz większe problemy jeśli nie wiesz wszystkiego o mnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 20 sty 2010, 08:52
Marcin dlatego napisalam ze idz do psychologa, w pierwszym poscie i uporzadkuj swoje zycie. Rozumiem ze Ci bylo ciezko, ale czas to za soba zostawic. Skoro dostales sie na studia dzienne to głupi nie jestes, człowiek upada ale sie podnosi. Zacznij myslec o przyszlosci, bo teraz bez wyksztalenia bardzo trudno jest znalezc prace -a poza tym i pieniadze sa wieksze, jezeli sie ma ukonczone studia wyzsze. I zmobilizuj sie do tego, tym bardziej ze Ciebie zycie tez nie oszczedzało, to chyba juz powinienes wiedziec ze nic nie przychodzi łatwo. Ale pierwszy krok Ty sam musisz zrobic, bo nikt nie bedzie Ciebie wiecznie prowadzil za raczke. Pozdrawiam :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Prometeus 20 sty 2010, 16:59
Ale pierwszy krok Ty sam musisz zrobic, bo nikt nie bedzie Ciebie wiecznie prowadzil za raczke.

No tak, ale na forum przyszedł nie po to by go ktoś za rączkę ciągną tylko po radę i wsparcie. Możliwe, że się czepiam, ale po prostu denerwują mnie takie sformułowania.
To BE YOURSELF is all that you can do

Czat naszej grupy medytacyjnej:
http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=GrupaMedytacyjna

Sortuj wg