ciche, skromne cześć :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: ciche, skromne cześć :)

przez polakita 18 sty 2010, 18:01
Majster, kiedy ludzie samodzielnie nie potrafią znaleźć rozwiązania, wtedy rozmawiają z innymi. Może ty jesteś szczęśliwcem, który znajduje zawsze rozwiązania dla wszystkich swoich problemów i nie musi o tym rozmawiać z innymi. Otóż wielu osobom się to nie udaje, i wtedy szukają pomocy na zewnątrz. Co nie oznacza że ktokolwiek będzie za mnie (czy za Grejpfrutkę) podejmował decyzje, bo decyzje podejmuję ja sama.
polakita

Re: ciche, skromne cześć :)

przez Grapefrutka 18 sty 2010, 23:18
polakita napisał(a):Majster, kiedy ludzie samodzielnie nie potrafią znaleźć rozwiązania, wtedy rozmawiają z innymi. Może ty jesteś szczęśliwcem, który znajduje zawsze rozwiązania dla wszystkich swoich problemów i nie musi o tym rozmawiać z innymi. Otóż wielu osobom się to nie udaje, i wtedy szukają pomocy na zewnątrz. Co nie oznacza że ktokolwiek będzie za mnie (czy za Grejpfrutkę) podejmował decyzje, bo decyzje podejmuję ja sama.

jak dla mnie to właśnie po to są różnego rodzaju fora żeby rozmawiać i dzielić się swoimi doświadczeniami a czasem nawet przekonania się jak wygląda nasza sytuacja/nasz problem w punktu widzenia kogoś z zewnątrz. Postanowiłam napisać bo chłopak jak widać pomóc mi nie może/nie potrafi a nie mam z kim o tym pogadać. Jak już pisałam w rodzinnym domu czuję się obco a poza tym zostałam zepchnięta na dalszy plan bo brat z żoną spodziewają się dziecka, będzie to pierwszy niemowlak w rodzinie więc rodzice są podekscytowani i zaabsorbowani opieką nad synową. Zresztą to nie pierwszy raz kiedy zostaje niejako zepchnięta na dalszy plan, kiedy to moje plany/"sukcesy" zostają "przyćmione" przez brata :( nowiną o dziecku postanowił się podzielić z rodzicami tydzień po moich zaręczynach i jak nie trudno się domyśleć wtedy rodzice automatycznie z zaręczynami przeszli do porządku dziennego za to dzieckiem się "zachwycają" do dziś...........
"Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko." Paulo Coelho

Sortuj wg