Cześć wszystkim pokrewnym duszom!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Aga1 10 maja 2006, 14:56
Cześć, wybrałeś dobrą drogę . A w Anglii też sa ludzie w razie co to pomogą. Trzymam kciuki :lol:

przez awers 10 maja 2006, 23:07
Witam chce ci powiedziec ze ja też mialam wyjechać do Niemiec do ciotki,strasznie się balam ,wykupilam ubezpieczenia z myśla o tym że może mi się tam cos stać ,a jechalam z dwójką dzieci wiec balam się podwujnie za siebie i za nie .Przed podroża targaly mną rożne myśli,ale jak dojechalam na miejsce zaczelam zwiedzać to wszystko jagby przeszlo ,nawet myślalam że mi przeszlo calkowicie,ale niestety po powrocie do domu wszystko wrocilo,więc może warto sprubować ,może wlaśnie zmiana klimatu ci pomoże pozdrawiam
AWERS

przez Tantrum 11 maja 2006, 12:17
witam witam, mnie tez nie zanudziles, bardzo madre slowapadly na koncu twojej wypowiedzi- to prawda, ze ten kto nie cierpial/cierpi na to samo co my to do konca nas nie zrozumie. o wiele latwiej jest sie od takiej osoby odwrocic niz usilowac ja zrozumiec :)
PS mysle, ze dobrze, ze trafiles na toforum, juz widze, ze ci niektorzy pomogli :)
trzymajta sie ludzie, we must be strong

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg