mowa powitalna

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

mowa powitalna

przez shinji 10 sty 2010, 04:11
Witam wszystkich na forum. Mam 19 lat. Jestem agnostykiem. Lubie filmy anime i ksiazki sf oraz fantasy, interesuje się zagadnieniami zwiazanymi z kosmosem oraz przejsciowo roznymi innymi zeczami. Lubie koty, psy w sumie tez. Ale koty bardziej. Tak, ta ostatnia informacja z pewnoscia byla wam niezbedna. No dobra, już przestaję się wygłupiać. Forum znalazłem szukajac informacji o pewnym leku i pomyslalem sie ze sie zarejestruje zeby napisac co nieco o swych problemach. Juz napisalem jednego posta i czyje sie troche lepiej choc narazie nikt nie odpowiedział. Takie zwierzanie ma chyba troche funkcje terapeutyczna. A moze czuje sie lepiej dlatego ze jeszcze nikt nie odpowiedział, bo w głowie mam wizję "odpowiedzi doskonałej" która rozwiąże moje problemy i ta idealistyczna wizja nie została skonfrontowana jeszcze z rzeczywistascia. Chmm w momencie pisania tego zdania chumor troche mi sie jednak trochę pogorszył. No cóż taka moja natura, szukam dziury w całym, jak chcecie się czegos o tym wiecej dowiedziec to zapraszam do mohego tematu w dziale o nerwicach natręctw (nie znam się na psychologii, więc nie jestem pewien czy to dobry dział na moje schorzenie <jakies chyba mam>) W każdym razie pozdrawiam wszystkich userów. Ciesze sie ze jest takie miejsce gdzie moge anonimowo pogadac o moich problemach z główką, nie zdobyl bym sie na takie rozmowy z kims w twarza w twarz. Choc moze kiedys..

Re: mowa powitalna

przez ewaryst7 10 sty 2010, 08:54
Witaj.Fajnie , że szukasz rozwiązania swoich problemów.Tutaj znajdziesz wiele odpowiedzi .pozdrawiam ciepło;)

przez beatrix 10 sty 2010, 14:34
hej shinji ;)
beatrix

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 11 sty 2010, 22:31
Cześć

przez Paranoja 12 sty 2010, 09:12
shinji, witamy na forum, czuj sie jak wsrod swoich ;)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg