Nowa Ratunku Pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nowa Ratunku Pomocy

przez Nerwa28 06 sty 2010, 20:52
czesc witam wszystkich .wlasciwie to nie wiem od czego zaczac ..cale zycie bylam i jestem nerowowym czlowiekiem ...ale ostatnio nie radze sobie sama ze soba..moze dlatego ze mam troche wiecej stresow......czy nerwica moze sie uaktywnic w takiej sytuacji?

Jakis rok temu zaczelo mnie strasznie bolec biodro ....badania nic nie wykazaly.....potem mialam troche wiecej spokoju przeszlo ..ostatnie pol roku sie dzieje ....praca szkola nowa ....i to za granica z duzo mlodszymi ludzmi .....duzo nauki ...egzaminy.ciezko bylo mi sie odnalezc i nadal .....nie moge sie wlasciwie odnalezc ..choc oceny mam swietne ....moze za wysoka poprzeczka ...nie wiem ...ale do rzeczy ...brak oddechu ..zazwyczaj jak sie legne do lozka zeby zasnac i czasem kolatanie serca jakby mi mialo zaraz wyskoczyc albo przemescilo sie gdzies ....bole glowy jak mnie chwyci to koniec ..bole miesni ...kosci ....oslabienie <wyniki na reumatyzm .tarczyce i monoukleoze nic nie wykazaly...)ogolne zmeczenie ..i podle nastroje ..zmienne raczej ..tak jakby moja glowa pocieszala sie i dolowala na przemian .....ze od smiechu do placzu jak przeciaganie liny....pozatym od lat ntrectwa ktore mnie mecza ......ide ulica i musze sie cofnac jesli zobacze papierek na ulicy ....bo zaraz mysl jak ie nie cofniesz i nie zobaczysz co to bylo to cos sie stanie ..sama nie wiem co ......to tylko przyklad ......ukladanie rzeczy sto razy i mniemanie ze jezeli dookola jest nie-porzadek .nie idzie zyc i szlag mnie trafia ( to przekonanie wpoila mi moja mama ktora mnie zawsze okropnie wyzywala jak blam dzieckiem i potem dokpoki mieszkalam ......za pylek na polce i skarpetki na lewej stronie w szufladzie ..chowam wszystko czesto zeby bylo widac na porzadek ..a potem nie moge znalezc ..

<prosze <was o rade ...czy te bole w piersi .....i klucia w moim ciele ..bole w wezlach chlonnych ( wyniki oki ) to co to jest oczywiscimam mysli czarne ze umre bo to rak ......moze ktos mi powie jakie badania powinnam jeszcze zrobic bo do mojego lekarza to juz mi glupio isc ....bo mam 28 lat a ostatni czas jak 82 mam kondycje i wszystko we mnie jak na 82 .
..jestem zdolowana ..nie cieszy mnie nic ..do tego przytylam ...i nie mam sily sie zabrac za siebie ..moze to jakas letargia ???wspomniec jeszcze musze ze zyje ni e w Polsce i okropnie tesknie .....za polskim wszystkim ..moze to mnie wykancza ?????ze jeszcze 2 bite lata praca szkola ..a m..pomocy...przeprasuzam ze nie pisze polskimi literami ..mam inna klawiature :-(/pozdrawiam wszystkich i z gory dziekuje za kazde slowo !!
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli. Trochę tak, jakbyś znalazła się w obcym kraju - widzisz wszystko, pojmujesz, co się wokół ciebie dzieje, ale nie potrafisz się porozumieć i uzyskać znikąd pomocy,- Każdy z nas czuł to kiedyś.
- Bo wszyscy, w taki czy inny sposób jesteśmy szaleni.

Re: Nowa Ratunku Pomocy

przez agusiaww 06 sty 2010, 21:09
Nerwa28, najlepiej jeszcze zrobic badanie okulistyczne, laryngologiczne i eeg glowy, to w zasadzie wszystko, jezeli wyniki beda dobre to niestety ale to jest nerwica. Jezeli masz mozliwosc to udaj sie tam do psychologa na testy-nie wiem jak to jest w Anglii ale tez powinien Ci wykonac test, albo do lekarza psychiatry, jezeli Ci te bole utrudniaja zycie. Byc moze masz jeszcze obnizenie nastroju, przez to ze mieszkasz poza Pl, ale nie martw sie tylko zrob badania i udaj sie do lekarza /psychologa :) na poczatek.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Re: Nowa Ratunku Pomocy

przez Nerwa28 06 sty 2010, 23:02
dziekuje postaram sie zrobic te badania.....a mieszkam w dojczlandzie:-)))
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli. Trochę tak, jakbyś znalazła się w obcym kraju - widzisz wszystko, pojmujesz, co się wokół ciebie dzieje, ale nie potrafisz się porozumieć i uzyskać znikąd pomocy,- Każdy z nas czuł to kiedyś.
- Bo wszyscy, w taki czy inny sposób jesteśmy szaleni.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg