Cześć wszystkim z ZOK

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć wszystkim z ZOK

przez patrycja3986 03 sty 2010, 14:34
Mam 23 lata i od wielu lat cierpię na ZOK ale dopiero od paru wiem co mi jet i jak to okiełznać. Od zawsze wszystko sprawdzam, porządkuję i ustawiam według mi tylko znanych schematów a do tego nigdy nie przestaję rozmyślać, wszystko muszę w głowie przedyskutować. Gdy się zorientowałam co mi jest poszłam do pani doktor ale ona stwierdziła, że owszem mam ZOK ale muszę spróbować sama z tym walczyć a jeśli nie dam rady to mogę przyjść do niej po leki i w ten sposób więcej się u niej nie pokazałam. Jakoś sobie z tym radzę i na szczęście nie jest ze mną jeszcze tak źle ale oczywiście zdarzają się gorsze dni. Tak czy owak witam wszystkich z ZOK :)
patrycja3986

Re: Cześć wszystkim z ZOK

przez agusiaww 03 sty 2010, 19:42
patrycja3986, czesc ja akurat choruje na nerwice i depresje, mamy 10 stycznia spotkanie na 15 w Warszawie, jak chcesz to sie przylacz, jest bardzo fajnie, rozmawiamy ogolnie o tym co nas dotknelo, i na rozne tematy, smiejemy sie wyglupiamy, wiek jest rozny. Zapraszamy na spotkanie :) :smile:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez shadow_no 03 sty 2010, 19:44
patrycja3986, witam na forum.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 04 sty 2010, 14:26
Czesc Patrycja!

Sortuj wg