Witajcie :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie :)

przez Remoss 02 sty 2010, 23:07
Witam wszystkich na forum :).
Mam problem i nie wiem jak go ugryźć.Mianowicie od pewnego czasu trochę się martwię o siebie, pojawia mi się to głównie podczas jazdy samochodem.Dokładnie podczas wyjazdów w dłuższe trasy i dodatkowo z rodziną.Odczuwam nie niepokojące objawy jakby lęk,tuż przed samym wyjazdem połączone z dolegliwościami toaletowymi;).Natomiast podczas samej jazdy uff niestety, ale niepokój w okolicach mostka i serca, tak jakby mi coś tam stało,dodatkowo jest mi nie dobrze,ma również uczucie ciepła wychodzące z brzucha,natomiast w pewnym momencie myślę,że zaraz wykorkuję i zejdę na jakiś zawał lub wylew,jeszcze jakieś szczypanie,pieczenia,kucia serca masakra.Dodatkowo za pierwszym razem miałem problemy z oddychaniem jakby duszności.
Nadmienię,że leczę się na nadciśnienie,miałem robione EKG,Echo serca i jest wszystko ok,dopplera tętnić nerkowych i też jest ok.
Nie wiem czy mam już leczyć u psychiatry,neurologa.Jak myślicie??? Jeśli możecie coś doradzić będę wdzięczny za wszystkie porady i sugestie.

Pozdrawiam

Z góry dziekuje

Re: Witajcie :)

przez Pstryk 02 sty 2010, 23:10
Elooo Remoss, czyżby fobia społeczna ew. komunikacyjna :?: Hmmm jak już pytasz - myślę, że psycholog to żadna ujma i warto by było dla własnego dobra i spokoju świętego się skonsultować i problemem fachowo u zarodka zająć:) Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy na forum.
Pstryk

Re: Witajcie :)

przez Donkey 06 sty 2010, 17:25
U mnie taki był początek nerwicy- ja na twoim miejscu czym prędzej wybrałabym się do psychiatry !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg