czesc!!!!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: czesc!!!!!!

przez agusiaww 29 gru 2009, 09:19
Podsumowujac to nic na swiecie nie jest pewne, oprocz smierci i podatkow, takze owszem jakis tam % jest ze wyrok byl nie do konca uzasadniony. W kazdym razie pozostaje pytanie, na ktore kazdy sam sobie moze odpowiedziec, czy bylabys/bylbys w stanie zyc z czlowiekiem, ktory skrzywdzil innych (zrobil inny zly uczynek)?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez scrat 29 gru 2009, 11:01
agusiaww napisał(a):Ja jakos zyje na tym swiecie kilkanascie lat i nie mialam kontaktu z przedstawicielami policji

I obyś nie miała. Nigdy nie ściągnęła z Internetu żadnego programu ani filmu, nigdy nie przejechała na późnym źółtym, nigdy nie rzuciła papierka na ziemię, nigdy nie jechała z przepalonym podświetleniem tablicy rejestracyjnej, nigdy nikogo nie obraziła, czy w końcu nigdy nie została niesłusznie oskarżona przez kogokolwiek o cokolwiek, bo akurat byłaś do kogoś podobna, komuś się coś wydaje a ty nie masz alibi. Jaśnie wymiar represji i tak wie lepiej czy jesteś winna czy nie.

Nie wiem jak jest w tym przypadku ale po prostu niektórzy mają pecha - zostaną złapani bo akurat pasowali do rysopisu, przykładowo mój dobry kolega dostał zawiasy za to że akurat był tam gdzie nie powinien i dwóch ochroniarzy wskazało go, że to on się włamał do sklepu - i co z tego że inny ochroniarz zeznał że to nie on. Takie przypadki idą w tysiące.
Przyjaciel forum

przez Gerard25 29 gru 2009, 18:51
Detale są takie: Zostałem zatrzymany i pomówiony o zabójstwo w związku z rozbojem. Osobą pomawiającą był wsóloskarzony który bronił prawdziwego sprawcy. Jedynym dowodem obciązającym moja osobę były jego zeznania złożone na policji (po biciu i przemocy, takze mnie bito abym się przyznał gdzyż nie mieli na mnie nic) Po 3 procesach w sądzie Okręgowym i 4 Apelacjach i jednym Wyroku uchylającym W sądzie Najwyższym sprawa się zakończyła. w dniu 18 grudnia 2008 r. ten sam wsółoskarzony wydał prawdziwego sprawce, ale sądu to juz nie interesowało... nie chcieli dalej poruszac tej kwesti dlatego obnizyli mi wymiar kary z 12 lat do 10 lat. Sprawa była do wygrania ale ze względu na brak środków finansowych musiałem zapszestać składania kasacji.

[Dodane po edycji:]

dziwczyno ja nikogo nie skrzywdziłem... nie napadłem nie obrabowałem.. teraz tez tego nie zrobię

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 29 gru 2009, 19:01
Ja bym jeszcze podrazyla, ale odpuszcze, przyjme ze to prawda....nie moim zadaniem jest wydawac wyrok :) Ale powiedz jej o tym jak najszybciej.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Gerard25 29 gru 2009, 21:01
Prosze bardzo możesz drązyc tyle ile chcesz... Ja jestem skłonny odpowiedziaec na kazde pytanie szczerze i najdokładniej na ile bedzie to możliwe... nie mam nic do ukrycia

Sortuj wg