Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Monika512 17 gru 2009, 21:47
Cześć, mam na imię Monika, za miesiąc kończę szesnaście lat i od roku użeram się z depresją. Zdaję sobie sprawę, że to dość wcześnie, no ale cóż... Życie. Nie mogę tego znieść, wieczny dół, i udawanie przed praktycznie wszystkimi, że jest okej. Mam tego dosyć! Weszłam na to forum z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto mi pomoże (wysłucha, pouzala się w duecie itd.). Wiem, że jestem młoda i zapewne głupia również, ale czuję, że muszę coś z tym zrobić. Nie chcę do końca życia udawać kogoś, kim nie jestem więc wzracam się o pomoc.
www.wszyscy-na-tak.pl

Re: Witam

przez shadow_no 17 gru 2009, 21:48
Monika512, witam na forum.
Życzę miłego pobytu z nami.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez agusiaww 17 gru 2009, 21:52
Czesc MOnika :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 17 gru 2009, 21:55
Monika512 napisał(a):Cześć, mam na imię Monika, za miesiąc kończę szesnaście lat i od roku użeram się z depresją.

Czyli jestes w depresyjnej zerówce ;)

Monika512 napisał(a):Zdaję sobie sprawę, że to dość wcześnie, no ale cóż... Życie.

?? Rozwiniesz te kwestie?

Monika512 napisał(a):Nie mogę tego znieść, wieczny dół, i udawanie przed praktycznie wszystkimi, że jest okej. Mam tego dosyć! Weszłam na to forum z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto mi pomoże (wysłucha, pouzala się w duecie itd.).

Czyli lubisz sie użalać nad soba i potrzebujesz do tego pomocnika? A nie lepiej znalezc kogos kto sprawi ze przestaniesz sie uzalac?

Monika512 napisał(a):Wiem, że jestem młoda i zapewne głupia również, ale czuję, że muszę coś z tym zrobić. Nie chcę do końca życia udawać kogoś, kim nie jestem więc wzracam się o pomoc.

Bylas z tym gdzies? Z rodzicami rozmawialas? Jakis chlopak jest? Wie o problemie? Moze szkolny psycholog?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Monika512 17 gru 2009, 22:08
Pomaga mi wysłuchwanie czyiś użalań bo mniej martwię się swoimi. Co do kwestii życia, to chodziło mi o to, że jest ono dziwne, przynosi ze sobą rzeczy te dobre i te złe. Mi jak narazie w większości te drugie. Życie towarzyskie legie w gruzach. Czy z kimś rozmawiałam? Owszem. Z dwoma dziewczynami. Czy rodzina wie? I znów, owszem-mama. Zbytnio się nie interesuje, bo zachowuję się "normalnie". Co do psychologów szkolnych... jak na polskie standardy. Raz w tygodniu. Jakoś mnie tam nie ciągnie.
www.wszyscy-na-tak.pl

przez Donkey 23 gru 2009, 18:03
Witaj Monika :)

przez scrat 24 gru 2009, 07:22
Witaj na forum. Tu się ciągle ktoś użala, czytaj do woli i mniej się martw sobą :D
Przyjaciel forum

przez Monika512 25 gru 2009, 16:55
Jestem tu dopiero od kilku dni, i szczerze mówiąc, poprawiło się. Ale cóż, wolny czas od szkoły to dla mnie Raj na Ziemi. Brak problemów. Czasem zdażało się, że z powodu przeładowania, zaczynałam płakać w klasie. Chwała Bogu, że nikt tego nie widział ;-)
www.wszyscy-na-tak.pl

przez Pstryk 25 gru 2009, 21:05
Witaj Moniko:) Miło Cię poznać.
Pstryk

przez aviska 25 gru 2009, 21:43
Cześć Monika ;)
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

Sortuj wg