Haj

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Haj

przez pritiditi 09 gru 2009, 22:19
Dzien dobry. Nie mam pojęcia jakie zasady panują na tym forum, jestem tu dokładnie od 2 minut, wiec nie zdązyłam sie nawet przyjrzeć samej budowie, tematom itp. Nie wiem też czy mam wam przybliżac cały mój życiorys czy cokolwiek. Postawie jednak na imie, wiek i tam jakies pierdoły.

Ewelina, 18.
Jezus był kosmitą.

Mam nadzieje ze oprócz możliwych porad, znajdzie sie tu sporo miłych ludzi :)
Aha. Może nie wypada tak na początku, ale zauwazyłam, że jest spory bałagan w przywitaniach. Jest około 93 tematów, dotyczących przywitan nowych użytkowników. Naprawde wygodniej (i przejrzyściej) byłoby to umieścić w jednym temacie. :)

Witajcie.

Re: Haj

przez Gringo 09 gru 2009, 22:27
Witaj.

pritiditi napisał(a):Jezus był kosmitą.

Skąd wiesz? :P
Gringo

przez pritiditi 09 gru 2009, 22:35
Gringo napisał(a):Witaj.

pritiditi napisał(a):Jezus był kosmitą.

Skąd wiesz? :P

To jest temat na dłuższą rozmowe. Wyciągam wnioski z tego co przeczytałam na temat mężczyzny, który został wniebowzięty przez istoty, które nazywał aniołami :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 09 gru 2009, 22:42
No oki, niech bedzie, ze to kosmita. Ale jakies detale: skad oni przylecieli, po co Go zabrali, podpadl im? A moze mu chcieli pomóc? Dlaczego tym dwom sąsiadom na górce nie chceli? A moze oni byli z jakiegos innego wymiaru? Moze wyskoczyli z jakichs Gwiezdnych Wojen?
Hejka ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Gringo 09 gru 2009, 23:06
No, no, ciekawie sie zapowiada. :D

Moze nieskromnie zapytam, co Ci dolega Priti?
Gringo

przez al_bundy123 09 gru 2009, 23:40
Gringo napisał(a):Moze nieskromnie zapytam, co Ci dolega Priti?

To jest zdecydowanie podstawowa kwestia :mrgreen:
al_bundy123

przez pritiditi 10 gru 2009, 00:19
No tak najważniejsze pominełam... Właściwie to trafiłam tu ze względu na strach przed szkołą i pogłebiającą sie depresje... Zaczeło sie jakieś 3 lata temu, kiedy poszłam do liceum. Zdecydowanie nie poradziłam sobie ze zmianą otoczenia i nie potrafie poradzic sobie do chwili obecnej. Jestem wiecznie zestresowana ( nawet poza szkołą przez myśl o szkole...) na lekcjach czesto mam duszności, początkowo nie wiązałam tego ze stresem ale kiedys w necie przeczytałam ze są to jedne z objawów nerwicy. Całkiem niedawno zaczęłam sie trząść, co sprawia mi dodatkowa trudność i dyskomfort. Chociaż mam dosyc bogate słownictwo mam ogromne problemy z wypowiadaniem sie na głos. Przez to wszystko co wjeżdza mi na ambicje i obniża samoocene wpadłam w depresje. Początkowo czułam niezrozumienie ze strony całego swiata co wprawiało mnie w ogromny smutek. Teraz nie czuje nic. Kompletny nihilizm. Brakuje mi myśli w głowie...nie potrafie się skupić nad czymkolwiek...rzeczy,które kiedys sprawiały mi przyjemność teraz są dla mnie niczym... Ale najbardziej bolesny fakt, czego nie potrafie zrozumieć ,to to, ze przestałam sie uczyć. Nie widze sensu w niczym... Nawet teraz wydaje mi sie, ze niedokładnie opisalam wam mój problem, ze jestem mało wiarygodna...

przez Majster 10 gru 2009, 00:28
A kto tu jest wiarygodny? Przeciez tu same świry ..
A tak serio - pewnie wyladujesz na jakiejs terapii, w kazdym razie szukaj w tym kierunku.
O aniolow (sorry - znaczy tych kosmitow) sie nie gniewaj, tylko tak zartowalem ;) Tez uwazam, ze tych dwoch na górce po sąsiedzku nie zasluzylo sobie na takie wziecie.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Donkey 13 gru 2009, 11:37
Nie wydaje mi sie zeby ten kto mial depresje badz nerwice jest świrem!
jets po prostu mega wrażliwtym człowiekiem!!

przez Prometeus 13 gru 2009, 16:24
To i ja przy okazji się przywitam...

Piorek, 22

"Einstein też była kobietą" :lol:

No i jestem mega wrażliwym człowiekiem :roll: :mrgreen:
To BE YOURSELF is all that you can do

Czat naszej grupy medytacyjnej:
http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=GrupaMedytacyjna

Sortuj wg