Nadzieja

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nadzieja

przez zarka70 02 gru 2009, 10:59
Witam Wszystkich,wstałam rano i postanowiłam sobie pomóc,mam nadzieję że nie jest jeszcze za pózno,że uda mi sie poukładać w swojej głowie i w swoim życiu.

Re: Nadzieja

przez wovacuum 02 gru 2009, 11:06
zarka70, ladny tytul tematu!!nadzieja jest zawsze,dobrze ze jà masz, tak trzymaj i napisz o sobie cos wiècej!!
wovacuum

Re: Nadzieja

przez zarka70 02 gru 2009, 12:13
Czy ja mam,nie zagubiłam ją gdzieś w odchłani życia i problemów więc postanowiłam odnalezć to co sprawiało mi zawsze radość,uczucie wiary, zadowolenia i tych drobnostek tak malo doszczegalnych dla innych.Byłam poszczeloną,wiecznie zadowoloną dziewczyną chętna by każdemu pomóc,miałam czas dla innych nie dla siebie.Teraz jestem kobietą w średnim wieku zaczynającą nienawidzić siebie...bo problemy mnie przerosły,bo straciłam cel który by mnie trzymał lub przestałam je już zauwarzać :(.Ale mam reszki jeszcze sił by spróbować coś z tym robić i chyba to najlepsza decyzja jaką ostatnio podjełam:)jak na początek to umówiłam się z psychologiem,fakt za kilka dni ale może to forum pomoże mi przetrwać ten czas.Bardzo chcę się przekonać że warto żyć,że są cele i że jestem coś jeszcze warta...tak sama dla siebie.Pozdrawiam Zarka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg