Przyszłam się przywitać...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Przyszłam się przywitać...

przez moony22 01 gru 2009, 18:17
więc... witam ;) . Od klku lat lepiej jest mi pisać niż mówić. Depresja... ciężko sobie uświadomić, że się ją ma... miało... sama nie wiem... czasem czuję sie świetnie, a czasem po prostu mnie nie ma... straszne myśli w głowie... tylko sen pomaga na chwilę, bo można bezpiecznie zmienić wymiar... przenieść się do innego świata i nie czuć nic... nic nie mowić. Nic mnie nie interesuje, wszystko jest bez sensu... Koszmar. Życie w zwolniontym tempie, bez koloru, kształtu... po prostu pustka. Był okres gdy chciałam iść do lekarza, ale na samą myśl ile spraw z dawnych lat trzeba by rozgrzebac żeby zrobić w mojej głowie porządek... Mam dość i nie mam na to siły, więc jest jak jest... czyli od obojętności do zbytniej nerwowości, z przerwa na normalność... Ile jeszcze tak wytrzymam? Nie wiem...

Re: Przyszłam się przywitać...

przez polakita 02 gru 2009, 10:54
moony22, chyba najgorsze co można zrobić, to nic nie robić... trzeba zawsze szukać jakiegoś rozwiązania!
polakita

przez boldlygo 06 gru 2009, 22:13
moony22 napisał(a):. tylko sen pomaga na chwilę, bo można bezpiecznie zmienić wymiar... przenieść się do innego świata i nie czuć nic... nic nie mowić.

Też tak miałem że "uciekałem" w sen ale to nie jest dobre rozwiązanie bo człowiek tylko coraz bardziej zamyka się w sobie i przez to staje się coraz bardziej apatyczny...czasami trudno to przezwyciężyć ...
Each day's a gift not a given right...To boldly go where no man has gone before...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 13 gru 2009, 11:34
Monny Czesc :)
A leczysz sie? Bierzesz jakies lekarstwa!?
Pozwol sobnie pomóc!

przez Prometeus 13 gru 2009, 20:04
Ja powiem tylko Cześć.

Jak będziesz chciała z kimś porozmawiać możesz się do mnie odezwać.
To BE YOURSELF is all that you can do

Czat naszej grupy medytacyjnej:
http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=GrupaMedytacyjna

Sortuj wg