Czołem

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Czołem

przez Nortt 30 lis 2009, 02:35
Czołem
Jestem Nerwicowcem dziewiętnastoletnim nerwicowcem ale z niemałym stażem, mam też depresje, a dokładnie stwierdzono u mnie Fobie społeczną i Nerwice z zaburzeniem Hipochnodrycznymi jakoś tak to było. Mam nerwice od dziecka jakoś 9 roku życia, zdawało mi się wtedy że szczęka mi wypadaxD. Potem gdy doszedłem do 13 przyszły zawały xD. Pierwsze miłości przyszły z 16 a wraz z nimi Depresja. Leczyłem się Rexetin'em, Seroxat'em, Fevarin'em i trnxsenem(?) jakoś tak to się zwało. Ostatni był Rexetin, rzuciłem go 2 dni przed Woodstockiem (wiedziałem że wiele w siebie wleje), cały woodstock miałem drgawki i ''prądy'' ale alkohol niwelował, łagodził moje męki. Po woodstocku miałem miesiąc ostrego chlania i o dziwo 2 miesiące spokoju. Cóż nic nie trwa wiecznie... parę tygodni temu zaczęło wszystko wracać małymi kroczkami aż do stanu w którymi jestem dzisiaj...czyli stanu totalnej masakry, cały się trzęsę jest też mi potwornie zimno, czuje że dostane wylewu, mam zawroty głowy i jak można się domyślić z czasu w którym wysyłam posta cierpię też na bezsenność...a serce chyba chce wyjść ze swych kościstych krat...Wiadomo nasze normalne prometeuszowe katusze... Zawsze pomagało mi czytanie tego forum jakoś wychodziłem wtedy z tego lękowego amoku w którego władzy byłem, ale to mi już nie wystarcza, otchłan cierpienia w którą wpadłem nie daje mi już światła nadziei.
Żyje tylko wyobraźnią,
żyje tylko poezją,
Ślepnę na świat, tracę czucie emocję, jestem skorupą....pustką, Ostatnio kusi mnie morfina....
Może zatracenie w narkotyku jest wyjściem?
Nie leczę się u lekarza... na państwowej łasce miałem wrażenie że jestem po prostu kolejnym ''świrusem'' bez duszy, kolejnym ''przypadkiem''
I tu zakończę pierwszą część swojej wypowiedzi, za bardzo się trzęsę....
Nortt

Re: Czołem

przez tet 30 lis 2009, 16:08
wyjdź z grobu i otwórz się na słońce
witaj :smile:
tet

przez Nortt 30 lis 2009, 23:53
Słońce? Nieee... wole srebrzystego króla nocy, wolę księżyc. ^^
Nortt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 15 gru 2009, 05:23
Nortt napisał(a):i jak można się domyślić z czasu w którym wysyłam posta cierpię też na bezsenność...

Jak większość tutaj :D

Zawsze pomagało mi czytanie tego forum

Od dawna czytasz?
Przyjaciel forum

Sortuj wg