Witam po 3 latach

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam po 3 latach

przez Hakus 23 lis 2009, 11:03
Czasc Kochani, Na tym forum troszke sie udzielalem w 2006 roku. Potem dluga psychoterapia i przyjaciolka SERTRALINA sprawila ze oddalilem sie od moich forumowych przyjaciol niedoli. Deprecha poszla precz i nerwica lekowa rowniez. Co prawda ZOK calkiem nie minal ale dalo sie z tym zyc. W miedzyczasie bylo troche zmian w moim zyciu, urodzil mi sie syn, zmarl mi ojciec. Wszystko to przeszedlem dzielnie. Bylem pewien ze stoje juz twardo na nogach. Niestety choroby dziecka, problemy finansowe (moze niezbyt wielkie, ale wczesniej nieznane) sprawily ze starzy znajomi powrocili. Najpierw epizody depresyjne a potem lek przewlekly, wolnoplynacy. Na szczescie znam juz moja towarzyszke nerwice i od 3 dni biore SERTRALINE. Na psychoterapie na razie mnie nie stac. Pozdrawiam wszystkich "starych" forumowiczow oraz mlody znerwicowany narybek.
Wstawaj i walcz

Re: Witam po 3 latach

przez polakita 23 lis 2009, 11:59
Cześć Hakus. Przykro słyszeć że do nas wracasz... może spróbuj psychoterapii państwowej? Widzę że jesteś z Wawy, gdybyś miał ochotę się spotkać, organizujemy "mityngi anonimowych neurotyków" ;) ziobacz w dziale "Warszawa".
polakita

przez Hakus 23 lis 2009, 13:23
Dzieki Polakita. Zauwazylem ze planujecie spotkanie na 12.12 ale nie moglem sie dopatrzec godziny. Chetnie dolacze, jesli zdrowie pozwoli oczywiscie.
Wstawaj i walcz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 23 lis 2009, 13:49
to fajnie! godziny jeszcze nie ustaliliśmy, zapewne po południu... byłam na 2 spotkaniach, to było dla mnie bardzo ciekawe spotkać innych z podobnym problemam, przerażające jest to że to są sami młodzi ludzie... nerwica to jakaś epidemia :( choroba cywilizacyjna chyba.
polakita

Sortuj wg