czesc ,od kilku dni wchodze.....

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez kochajacy 10 cze 2006, 23:37
witaj Gabik ;)
(lepiej pozno niz wcale)
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez Gabik 11 cze 2006, 13:58
kochający -witaj .ciesze sie ze sie odezwałes ,masz racje ze lep[iej pózno niz wcale ,pozdrawiam :D :D

przez awers 11 cze 2006, 22:35
Cześć Gabik i cala reszta bylam na spotkaniu bylo bardzo fajnie ,mila atmosfera ,dziewczyny wspaniale chlopaki mile czego więcej chciec?
pogadaliśmy sobie o różnych sprawach nie tylko o nerwicy,pożartowalismy, dobrych humorow nie zepsół nam nawet deszcz
który padal co jakiś czas.twierdze że takie spotkania powinny odbywać sie częsciej,choćby dlatego że mozna sie dużo dowiedziec, poznać ludzi z forum na żywo ale najfajniejsze bylo dla mnie to że potrafiliśmy się śmiać z wlasnych dolegliwości .Na następne spotkanie bierzemy mlotek gumowy żeby jeden drugiemu wybil z glowy zle myśli,szkoda że nie bylo nas wiecej ,Ci co nie byli niech żaluja niech bardzo żalują mnie te spotkanie poprawilo samopoczucie na następne pare dni. Gabik szkoda ze mieszkasz tak daleko od Katowic chętnie poznalabym cie też na żywo pozdrawiam AWERS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Angelika 11 cze 2006, 22:37
Halo Gabik!!!! :) :)
Angelika

przez Gabik 12 cze 2006, 19:29
witajcie ,Awers i Angelika ...i wszyscy na tym forum .Fajnie tu byc z wami ,ja tez załuje ze tak daleko mieszkam bo napewno bym sie wybrała na to spotkanie -nic by mnie nie powstrzymało nawet to ,,paskudztwo'' co w nas siedzi ,no ale co zrobic ,pozdrówka dla wszystkich pa pa :D :D

[ Dodano: Czw Cze 15, 2006 7:05 pm ]
czesc Wam wszystkim ,dawno mnie nie było ale chwilowo jestem ,u mnie jest dobrze ,odkad zaczełam zarzywac lek(powtórka z rozrywki po roku czasu )ale jest dobrze ,Jezdze coraz dalej i sama ,chodze tez -wiec nienarzekam choc na rezultaty wieksze pewnie jeszcze troche poczekam ale ciesze sie ze jest tak jak jest .Teraz przymierzam sie do wesela ,nieukrywam ze troche sie boje ,tyle ludzi naraz i wogóle ale cały czas mysle ze jak by cos to ktos mi przeciez pomoze -chyba ....ale postram sie wywalic to cos z mojej głowy i moze jakos bedzie ..odezwijcie sie ,pozdrawiam :) :)

przez Gabik 19 cze 2006, 20:10
czesc,gdzie Wy wszyscy jestescie -puk puk ,nie ma nikogo ? :D :D no i jestem po weselu -było fajnie ,chyba dlatego ze sie bardzo bałam ,no ale....pozdrawiam

[ Dodano: Nie Lip 02, 2006 12:42 pm ]
czesc ,co u was słychac odezwijcie sie prosze ,u mnie w miare dobrze ,biore leki i pomału zaczynam sie przestawiac na normalny tryb zycia choc czasami jeszcze mnie cos łapie ,zwłaszcza jak mam gdzies daleko isc na nogach ,no i troche mnie blokuje jak mam isc do Koscioła ale pomału moze i to w sobie przełamie ,przynajmniej mam taką nadzieje ,pozdrawiam was cieplutko :D

[ Dodano: Wto Lip 11, 2006 6:56 pm ]
witam Was wszystkich ,u mnie dobrze ,teraz jestem na urlopie juz 3 tydzien ,staram sie odpoczywac .ale znając zycie cos musze robic ,prałam krzesła ,dywany ,malowałam okna i tak jakos zleciało ...ostatnio chodze na spacery z psem coraz dalej ,jest fajnie ,czuje sie dobrze ...napiszcie co u Was słychac jak sie czujecie ,Awers gdzie jestes -dlaczego sie ostatnio nieodzywasz ??? pozdrawiam :D

[ Dodano: Sro Lis 08, 2006 7:37 pm ]
witajcie wszyscy cieplutko ,dawno sie nieodzywałam ale czasami brauje mi czasu na cokolwiek ,z czego sie bardzo ciesze bo niemysle o ...to juz mój 6 miesiąc zarzywania aurexu i jest naprawde dobrze ,chodze ,jezdze ,w pracy juz sie tak nie boje choc czasami kreci mi sie w głowie i cos zaczyna mnie nabierac jakis lęk ale musze przyznac leciutki ,wiec moge stwierdzic ze lek mi poomógł :D ostatnio byłam u mojej pano doktor ,popytac co i jak i musze go zarzywac jeszcze z pół roku i na wiosne bedziemy odstawiac bo tak podobno sie ten lek odstawia -hm ogólnie jest dobrze ,ale kosciół i miejsca typu przychodnia lekarska troszke mnie przybijają ,ale jest ok .dwa dni temu byłam u dentysty leczyc ząbki ,wiecie jak sie bałam przed wyjazdem az mnie trzęsło ale powiedziałam sobie ze musze ,no bo w jaki inny sposób wezme sie za siebie jesli bnie upartoscią ...no i wytrzymałam i ból i nerwy ,zaczynam chodzic w takie miejsca o których przedtem mi sie nawet niesniło ze pójde ze strachu .Wiecie zaczełąm wierzyc w siebie i w swoje mozliwosci ,bardzo duzo mi to czasu zajeło aby to zrozumiec ze dam rade ale warto było .Róznie jeszcze jest ale w skali od 1 do 10 dam sobie smiało juz 7 punktów .odezwijcie sie do mnie ,chciałabym z kims pogadac byłoby miło pozdrawiam wszystkich cieplutko pa pa :D

Sortuj wg