czesc ,od kilku dni wchodze.....

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez awers 11 maja 2006, 22:39
Witam Gabi chce ci powiedziec że ja biore rexetin i wcale nie czuje się otumamiona a raczej moge powiedzieć że pomoglo mi na nerwy bo bardzo sie wyciszylam ,nie krzycze juz tak po mojej rodzince ,ciesze sie ze tu trafilam bardzo mi pomagacie wszyscy pozdrawiam
AWERS

przez Gabik 12 maja 2006, 18:43
hej! awers - nioc mi niemówi ten lek który zarzywasz ale ciesze sie Ci pomaga , to bardzo wazne .1.5 roku temu jak sie to zaczeło zarzywałam afobam który tez był super(mam go do dzis ,aale zarzywam go tylko w razie czego ),potem bedąc u innego lekarza zmieniono mi afobam na aurex gdyz afobam uzaleznia .bałam sie zmiany no ale po ok.2 tygodniach odczułam poprawe.Wazne było to ze mi pomagał ,czułam sie normalnie nie byłam otumaniona ani nic ,tylko moje nerwy były cichutkie jak nigdy wczesniej -super było ...zarzywałam go przez prawie 4 miesiące i miałam miec przerwe kilka miesiecy i znów miałam zarzyc jedno opakowanie w razie czego .niezrobiłam tego ,niewiem mysle ze zle zrobiłam ,mogłam zarzyc zapobiegawczo a tak czasami mnie łapie :cry: dodam ze w chwili obecnej jestem bez zadnych juz leków 9czasami łykne afobam ale to juz gdy naprawde musze .serdeczne pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów :D :D awers -napisz od kiedy i w jakich okolicznosciach Cie to ....złapało

przez anita27 12 maja 2006, 21:20
Ija wpadlam zeby ciebie przywitac:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez awers 12 maja 2006, 21:57
Gabik pisalam już o tym pare razy na tym forum wyszukaj wszystkie moje posty, a swoją droga pogadalabym z toba na gg ja jestem na necie przeważnie o21 lub 21,30 pozdrawiam cie AWERS

przez Gabik 12 maja 2006, 22:25
anita27-ja tez Cie witam bardzo serdecznie :D :D

[ Dodano: Pią Maj 12, 2006 10:28 pm ]
awers-hej,jasne ze poszukam Twoje posty ,wiesz jestem od niedawna na forum i troche musze to wszystko ogarnąc ...ja tez chetnie z Toba pogadam -czyli do ,,usłyszenia,, na gg -pozdrawiam Cie :D

przez atrucha 13 maja 2006, 12:00
Hi Gabik! :D
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez MacPain 13 maja 2006, 13:39
Siema siema witam serdecznie

przez Gabik 27 maja 2006, 23:56
witajcie ...nie było mnie dosc dawno ale jak to jest w zyciu ,niedało mi sie usiedziec przy kompie a to dlatego ze zachorowałam na zapalenie oskrzeli ,wysoka gorączka itd. a do tego wróciły moje objawy sprzed 1.5 roku ,paniczny strach przed czyms.... czułam ze sie zaczyna więc wolałam niedoprowadzac do tego samego co było kiedys ,wole zapobiec niz sie dłuzej meczyc ...zarzywam aurex -ciezko było przez pare pierwszych dni ,niczym weszło to w obieg krwi ,parzyło mi skóre ,strach był straszny ,niemogłam nawet z nikim dłuzej rozmawiac ale juz jest w miare dobrze ...zarzywam juz 13 tabletke i jest poprawa ......jezdze autkiem -zawsze tego chciałam,co prawda niedaleko ale to juz duzo ,nerwy sie wyciszyły troche i nie ma strachu -tak ze mam nadzieje ze wczesniej to z siebie wygonię ...pozdrawiam wszystkich serdecznie i cieplutko :D :D :D

przez awers 29 maja 2006, 22:28
No witaj gabik co ja czytam ,gdzie sie tak zaprawilaś?
pewnie zrobilaś sobie wczesne lato i przeziębienie gotowe,a nerwica lubi takie pożywki oj lubi.
Co do lekow to nie wiem czy lekarz ci kazal ale mnie też tak parzyło w trzecim dniu zarzywania i zmniejszyłam dawke z polówki na ćwiartke a potem co tydzień o ćwiartke dodawalam i tak az do calej tabletki obylo sie bez zadnych dodatkowych objawów ubocznych polecam ten system wszystkim zaczynajacym zarzywanie nowego leku,oczywiscie po konsultacji z lekarzem bo nie kazdy lek mozna dzielic pozdrowienia AWERS

przez mysia_fisia 30 maja 2006, 10:04
Witamy wśród podobnych!
Każdy ma swoje marzenia i może mieć swój performens. Nie każdy próbuje...

przez Gabik 04 cze 2006, 15:15
witajcie wszyscy ,Awers Ty tez witaj ,co u Ciebie ,jak sie czujesz .dlaczego sie nieodzywasz ...wiesz co do dzielenia leków ,moja pani doktor tez mi zalecała abym sobie dzieliła ze bedzie mi lzej ,tylko ze dłuzej to potrwa a ja chciałam jak najszybciej aby mi przeszło ,wiec niedzieliłam ,jest juz dobrze nie parzy juz ,rano troszke trzesą mi sie łapki ale potem przechodzi ,czuje ze zaczynam zyc w miare ...autkiem jezdze coraz dalej ,czasami jeszcze musi siedziec przy mnie mąz ale juz przełamałam sie i jezdze sama ,coraz dalej ...najgorsze w tym wszystkim jest to ze to sie wraca ...ja miałam przerwe 9 miesiecy bez leków i myslałam ze bedzie juz dobrze ale myliłam sie -wróciło .Co prawda w mniejszym stopniu ale jednak ,moja pani doktor mówi ze i tak długo wytrzymałam i ze to w koncu sie od tego uwolnie ale trzeba czasu na to .Wiec ja coraz bardziej uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam :D moze w koncu sie doczekam mam taką nadzieje ,po prostu zaczynam wierzyc w to coraz bardziej i tego wszystkim zycze -WIARY ze bedzie lepiej ,ze wygonimy to swinstwo z nas ...pozdrawiam wszystkich :D :D :D

[ Dodano: Nie Cze 04, 2006 3:17 pm ]
aha ,pozdrowienia serdeczne dla Awers i Izi ,pa pa

[ Dodano: Nie Cze 04, 2006 3:18 pm ]
aha ,pozdrowienia serdeczne dla Awers i Izi ,pa pa

przez awers 09 cze 2006, 22:05
No Gabik nie bylo mnie pare dni bo bylam zapracowana ,maz mialurodziny i w ogule,ciesze sie ze zdrowiejesz ze mna terz juz duzo lepiej, jutro ide na spotkanie nerwicowcow napisze ci jak bylo

przez Agata89 09 cze 2006, 22:40
Fajnie że się zdecydowales tutaj wejsc !! przeciez mamy podobne problemy ja tez duzo myslalm co mam zrobic ale dowiedzialam sie od pewnej osoby ze takie forum jest i dzisiaj zdecydowalam sie zarejestrowc dobrze jest z kimś pogadać o swoich problemach ciesze sie bardzo ze i tutaj moge pogadac.

przez Gabik 10 cze 2006, 19:53
czesc Awers ,ciesze sie ze sie odezwałas ,napisz prosze jak było na tym spotkaniu-bede czekac pa pa :D :D

[ Dodano: Sob Cze 10, 2006 7:54 pm ]
aha ,witaj Agata89 na forum ,odezwij sie i napisz co u Ciebie jak sobie radzisz :D

Sortuj wg