czesc ,od kilku dni wchodze.....

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czesc ,od kilku dni wchodze.....

przez Gabik 02 maja 2006, 18:43
czesc ,od kilku dni wchodze na to forum i cały czas sie wahałam w kwestii dołaczenia az do dzis .Niewiem co mnie skłoniło aby dzis akurat dołaczyc no ale...moze to ze jest duzo osób z tymi problemami co ja ,do tej pory nawet niewiedziałam ze az tyle .Zawsze myslałąm egoistycznie ze to tylko mnie spotkałało i ze musze z tym walczyc .ale nie jest nas wiecej i co wazne na tym forum widze ze kazdy stara sie nawzajem podtrzymac na duchu .Nawet to dzielenie sie swoimi lekami i przezyciami jest mysle dla kazdego jakims lekarstwem w pewnym sensie .odezwijcie sie do mnie ,bedzie mi na początek lzej
:)

przez Aga1 02 maja 2006, 19:18
Witam, ja też tu jestem od niedawna a czuje się jak u siebie, wszyscy chyba przez to przeszliśmy. I te same uwagi myślałam /myślałem że jestem sam , a tu cała gromada. Razem rażniej :D :D :D

przez Gabik 02 maja 2006, 19:24
witaj .masz racje ze razniej i to bardzo ... :D :D :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez megi55 03 maja 2006, 21:50
Witaj! Ja tez jestem tu od niedawna i forum bardzo mi się podoba, jest w nim dużo optymizmu, co jest ważne w walce z tą chorobą. Myślę, że obu nam to pomoże. Napisz coś więcej o sobie.Pozdrawiam ciepło :)

przez melon 05 maja 2006, 19:36
witam też jestem od niedawna, ale to forum bardzo podnosi mnie na duchu i pomaga walczyć z tym cholerstwem

przez yoyex 05 maja 2006, 20:02
Witaj ;o)

Ja tez jak poczytam forum to mi jakby lepiej...

Pozdrawiam!
M

przez feniks 05 maja 2006, 21:58
Ja się sama przekonałam,że odkąd zaczełam czytać o tym,jak czują się inni ludzie z nerwicą lękową, to poczułam się lepiej. To naprawdę pomaga. Na początku myślałam,że jest niewiele osób z czymś takim. A teraz wiem że jest dużo takich osób i czytam sobie wiele tematów na forum. Dzięki temu forum często myślę sobie , jakbyście się wy zachowali na moim miejscu.I gdy czuję wtedy, że nie jestem sama, jest mi o wiele lepiej ! Dzięki ! I powodzenia Gabik :)

przez venom 05 maja 2006, 22:30
Gabik jak najbardziej dolaczaj do nas, kazdy tutaj potrzebuje pomocy
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez Gabik 06 maja 2006, 00:07
witajcie ,wszyscy -dzieki za wszystkie słowa ...jest mi cieplej na serduszku od razu ....cóz tu napisac o sobie ...wszystko narastało we mnie od dawna ,w sumie od bardzo dawna ale nigdy bym niepomyslała ze mnie to kiedys dosiegnie no ale -takie jest zycie ,płata figle w najmniej odpowiednim momencie zycia ...zawsze byłam kims w rodzaju pomóz i niezawiedz niczyich nadzieji ,starałam sie zawsze i dla kazdego ,dla Babci którą kochałam ale która zawsze wymagała ode mnie wiecej niz mogłam dac .dla Mamy z którą niemiałam nigdy takiego kontaktu jak by chciała miec córka z Matką.dla brata który był z kolei oczkiem w głowiue mamusi .w pózniejszym czasie doszedł mąz i tesciowie którzy nie są złymi ludzmi ale tez wymagającymi osobami .i tak borykałam sie miedzy tym wszystkim ,przejmujac sie kazdym złym słowem i moitając sie miedzy nimi ,musisz mi pomóc itd .musiałam zawsze wszystko zostawic i byc na kazde ich zawołanie -bo gdyby nie ja to kto miałaby niby pomóc -słowa mojej Mamy ,ja musiałam wszystko a reszta nie musiała nic ...do tego doszło to ze braciszek lubił napic i tata tez -w kazdej sytuacji ja jechałam po nich i sci,ągałam ich do domu -kolejne nerwy ,i tak to mniej wiecej wyglaądało =ten wstep do tego ..... co mam.to w skrócie ...Meggi 55 o mnie -jak cos to pytajcie ,lzej jak człowiek sie przełamie i wygada :D :D :D :D

przez DarkAngel 06 maja 2006, 01:19
Witam na forum!!! :D :D :D
Obrazek
ExModerator

przez Magda-27 06 maja 2006, 10:20
Witaj Gabik :D Gadaj jak najwięcej, bo to naprawdę pomaga :!:
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez casiulek 06 maja 2006, 10:28
Witaj Gabik ,mnie też było bardzo ciężko się przełamać żeby napisać ale już troszke lepiej a czytanie forum naprawde podnosi na duchu:):)
„Wszystko zmienia się na przemian raz jest dobrze a raz nie, słońce wschodzi i zachodzi zawsze w każdy inny dzień, będzie dobrze jeśli zechcesz jeśli tylko tego chcesz…”

przez didado1 06 maja 2006, 11:02
Witaj :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez Gabik 06 maja 2006, 12:40
hej.jak mam wolna chwilke to siadam i zaglądam na forum ,cos mnie tutaj ciagnie do Was -dobre i pare minutek jesli czas niepozwala na dłuzej bo wiadomop praca ,obowiazki domowe ,dzieci itd. jak najmniej myslenia o tym -a wiecie ze mi to pomaga ...szukam zajec wszelkiego rodzaju ,sprzątam ,układam cokolwiek ,ostatnio wziełam sie za malowanie okien i parapetów w domu -mnie to naprawde pomaga ,niemysle o chorobie wtedy ,przełamuje sie ....chociaz nieraz pokazuje mi sie [chocby krecenie sie w głowie ] tak jak bym miała za chwile odleciec :) :) :) ostatnio wogóle sie do ...czuje -nerwówa okropna no ale ...dodam ze narazie staram sie ,,jechac'' przez zycie bez leków[ale w szafce w razie czego są ] pozdrowionka dla wszystkich :D :D

Sortuj wg