Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


asiulek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Jestem tu nowa i zupełnie nie wiem jak sie zabrać za to forum... chciałabym z kimś pogadać bo od jakiegoś czasu mam ze sobą problemy ;( mam nadzieje że i ja komuś pomoge, a póki co po raz drugi witam wszystkich serdecznie!!! Ciesze sie że są takie strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za przyjęcie.Mój problem trwa już prawie miesiąc a właściwie nawet ponad miesiąc.Ciesze sie że moge sie wygadać przynajmniej w taki sposób... no więc zaczęło się od bólu żołądka.Nie mogłam jeść,czułam nudności ale nie wymiotowałam.Na początku myślałam że przejdzie,jednak po kilku dniach męki koleżanka wzięła mnie na pogotowie.Dostałam jakieś leki rozkurczowe i zastrzyk.Poczułam sie lepiej.Zaczęłam nawet pomału jeść,chociaż mimo wszystko ciągle czułam żołądek...Potem było już tylko gorzej...kiedy żołądek ustąpił zaczęłam czuć bóle w klatce piersiowej,pod lewym żebrem,bolała mnie głowa,nogi miałam jak z waty a serce waliło tak że mało mi nie wyskoczyło.Nie mogłam zasnąć,a jak już zasnęłam to często sie w nocy budziłam.Znowu wylądowałam u lekarza.Kolejne leki na żołądek i dalej nic.Usg brzucha mam mieć dopiero 26 listopada ;( Pozatym studiuje w Krośnie i wynajmuje tam mieszkanie a mieszkam za Rzeszowem. Przez 2 lata nie miałam problemów z jazdą autobusem....a teraz jak pomyśle że musze wsiąść i jechać automatycznie jest mi niedobrze,mam nudności.Sama skojarzyłam że to muszą być nerwy bo jak wytłumaczyć fakt że jak jestem na studiach to mam blokade:nie moge jeść,spać, a jak przyjedżam do domu to większość z tych objawów ustępuje?? Wczoraj robiłam badania.Wyniki mam dobre.Lekarka poradziła mi wizyte u psychiatry no ale wiadomo.Musze czekać do 7 grudnia.Nie wiem co sie ze mną dzieje ;( nie radze już sobie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica może obejmować objawy somatyczne, czyli bóle brzucha, serca itd. Druga strona nerwicy to zaburzenia emocji i funkcji poznawczych: np. myślenie natrętne. Prawie wszystkie moje objawy dotyczą raczej myślenia, wewnętrznego niepokoju. Jednak kiedyś przytrafiło mi się coś w rodzaju zaniku oddechu. Po prostu siedząc na kanapie zacząłem się dusić, nie mogłem normalnie oddychać. Pamiętam, że otworzyłem okno żeby złapać powietrze i co najgorsze nie mogłem złapać oddechu. A potem cały dzień czułem wielki ucisk w klatce piersiowej. Zrobiłem wszystkie badanie u kardiologa i wyszło, że fizycznie jestem zdrowy jak ryba.

Więc myślę, że dokucza Ci nerwica, która objawia się w taki oto sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×