Cześć czołem spytacie skąd się wziąłem

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć czołem spytacie skąd się wziąłem

przez al_bundy123 10 lis 2009, 00:21
Więc witam wszystkich. Forum zacząłem przeglądać w zeszłym tygodniu. Właściwie to dlatego, że postanowiłem przestać już pisać do mojej byłej dziewczyny. I dlatego jako miejsce swojej radosnej twórczości wybrałem to forum z różnym skutkiem ale najważniejsza jest dla mnie świadomość, że jest szansa, że nie idzie to w próżnie tak jak często to bywało z moją byłą niestety. Swoją burzliwą historię przedstawiłem w http://www.nerwica.com/depresyjne-zwi-zki-mo-liwe-t13176.html No na tyle na ile umiałem oczywiście. Jak tam widać u mnie taki stan trwa już trochę ale nie był on świadomy a świadomość jest chyba w takim przypadku najważniejsza. Ciągłe frustracje czemu tak jest czemu się tak zachowuje dlaczego to zrobiłem ale ja jestem beznadziejny i tak w kółko. Zero radości, droga do nikąd. Dopiero po zerwaniu zacząłem się zastanawiać co jest ze mną nie tak. I tak dotarłem do psychiatry, psychologa. I teraz jestem już po wybraniu leków. Napewno jest już lepiej. Niż było. A przynajmniej staram się tak myśleć. Ale długa droga przede mną do odbudowania wiary w siebie bo to strasznie ucierpiało u mnie w związku z moimi miłosnymi perypetiami. Tego związku już nie miałem szansy uratować ale mam nadzieję że to nie jest wszystko co życie przygotowało dla mnie. :twisted:

Pozdrawiam
G

PS. Wiem coś za bardzo pozytywny ten wpis 8) . Dzisiaj mam taki dzień. Tzn były gorsze momenty ale walczę z tymi depresyjnymi myślami. Narazie jest ok i staram się tak myśleć :mrgreen:
al_bundy123

Re: Cześć czołem spytacie skąd się wziąłem

przez tet 10 lis 2009, 00:30
Al, dobra decyzja. Nie ma co się narzucać. Bo i po co ?

aa no witaj witaj heh :lol:
tet

Sortuj wg