Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Riddick 09 lis 2009, 11:41
Czesc.Mam na imie Rafał na pewno mam fobie spoleczna,chce sie tego pozbyc ale nie wiem jak.Jak by ktos znał jakis sposób walki z fobia proszę o odzew na pw.
Pozdrawiam
chetnie z kims poklikam.

Re: Witam

przez LSDisland 09 lis 2009, 16:06
fred napisał(a):Czesc.Mam na imie Rafał na pewno mam fobie spoleczna,chce sie tego pozbyc ale nie wiem jak.Jak by ktos znał jakis sposób walki z fobia proszę o odzew na pw.
Pozdrawiam

leczenie farmakologiczne
psychoterapia grupowa; indywidualna

skąd wiesz, że masz fobię?
Wolny od leków?

przez andy85 09 lis 2009, 16:26
Cześć Rafał. Pomocy szukaj i mam nadzieję, że trefisz tak dobrze, jak ja. Też miałem fobię społeczną, lęki, nerwicę.

Rady dobre, pomocy szukać należy. Z jednym tylko mam pytanie.

A czy to nie jest tak, że farmakologiczne to tylko znieczulanie? U mnie tak było. To trochę tak, jakby ząb mieć do leczenia kanałowego, a zamiast iść do dentysty, bierze się przeciwbólowe. Czy to trochę właśnie nie tak?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Riddick 09 lis 2009, 17:47
LSDisland napisał(a):
fred napisał(a):
skąd wiesz, że masz fobię?

andy85 napisał(a):A czy to nie jest tak, że farmakologiczne to tylko znieczulanie? U mnie tak było. To trochę tak, jakby ząb mieć do leczenia kanałowego, a zamiast iść do dentysty, bierze się przeciwbólowe. Czy to trochę właśnie nie tak?

do LSDisland
zrobiłem sobie test na fobie

do andy 95
nie odpowiem ci na to pytanie bo nie lecze sie farmakologicznie
chetnie z kims poklikam.

przez LSDisland 09 lis 2009, 19:06
andy85 napisał(a):Cześć Rafał. Pomocy szukaj i mam nadzieję, że trefisz tak dobrze, jak ja. Też miałem fobię społeczną, lęki, nerwicę.

Rady dobre, pomocy szukać należy. Z jednym tylko mam pytanie.

A czy to nie jest tak, że farmakologiczne to tylko znieczulanie? U mnie tak było. To trochę tak, jakby ząb mieć do leczenia kanałowego, a zamiast iść do dentysty, bierze się przeciwbólowe. Czy to trochę właśnie nie tak?

co Ty gadasz człowieku jakie znieczulanie :/ masz Ty pojęcie w ogóle o lekach?

autor, też sobie zrobiłem test na depresje i wyszło, że ją mam, a tak naprawdę nie mam żadnych oznak depresji :)
znam kolesia który sobie wkręcał, że ma nerwice i w końcu poznał na prawdę co to nerwica
Wolny od leków?

Sortuj wg