hej, witam! Jest ktoś kto szuka kogoś do pogadania?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej, witam! Jest ktoś kto szuka kogoś do pogadania?

przez Lisek chytrusek 08 lis 2009, 22:31
jestem na forum już od dłuższego czasu i pewnie taki wydłużony okres nieprzywitywania się, może mi być poczytany za kompletny brak ogłady, no ale cóż-niniejszym się rehabilituje.
Mam całą masę problemów ale nie o nich chciałem teraz pisać. Myślę, że przyszedł czas, żeby coś zmienić i to, że tutaj jestem, jest tego przejawem. Zdecydowałem się na terapie, puki co ze względów czysto organizacyjno-technicznych (hehe... -oraz finansowych-) plan ten nieco mi się odwleka tym niemniej- decyzja już podjęta.
Ale po co teraz to pisze?
No właśnie, nie wiem, ponieważ miałem kompletnie inny plan zaczynając tego posta.
A o co mi chodziło?
Otóż chodzi mi o kontakt z kimś. O zwykłą rozmowę.
Czuje się niesamowicie wyalienowany i myślę że potrzebowałbym z kimś pogadać. Może to brzmi nieco żałośnie;D Ale to nie tak że siedzę sam w piaskownicy bo koledzy nie chcą się ze mną bawić... Znam ludzi, mam rodzinkę, (nie własną ale dużą) jestem lubiany. Ale czuje pustkę wokół siebie. Bo chodzi bardziej o kwestie pewnego deficytu ludzi, którzy mnie rozumieją. Którzy trochę mnie poznali i wiedzą co mnie boli. I w zasadzie nie szukam tutaj (tzn na forum) ludzi, z którymi chciałbym przewałkować swoje problemy psychiczne. Po prostu szukam kogoś z kim mógłbym pogadać żeby się odprężyć. Odskoczyć od siebie. Kogoś z nieco inna optyką niż moje otoczenie. Nie muszę koniecznie się wywnętrzać. Mogę pogadać o czym bądź. Interesuje się: kinem, muzyką, polityka, mediami i psychologią. Lubie ludzi, ciekawi mnie świat. Podróże. Lubie np. książki Kapuścińskiego. Miałem w życiu parę problemów, doświadczeń... jest wiele kwestii, które można ze mną obgadać. Jeśli jest tu ktoś ze mną się identyfikujący, mnie ciekawy, czy ktoś kto sądzi że byłbym z nim kompatybilny... niech się czuje zaproszony. Będę więcej niż rad, mogąc go poznać. Jeśli nudzisz się siedząc sam na sam ze sobą, wiedz, że nudzę się i ja. Napisz posta, zostaw wiadomość. Jak coś podeśle swoje gg. Chętnie się odezwę w każdym razie, bo ileż można siedzieć o pustym pysku?

Re: hej, witam! Jest ktoś kto szuka kogoś do pogadania?

przez sebastian86 08 lis 2009, 22:34
jaki masz rodzaj choroby?
We Are The Champions 2016(L)

przez Lisek chytrusek 08 lis 2009, 22:35
sądzę że dość wyraźnie ująłem w tym poście o co mi chodziło.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sebex 08 lis 2009, 23:05
Yo Lisek
Jak chcesz możesz czasem zagadać do mnie, nie raz też siedzę na kompie i się nudzę bo nikt nie pisze, nie ma się z kim spotkać etc.
Uprzedzam jednak, iż konwersacja ze mną nie jest łatwa, głównie ze względu na specyficzny charakter :twisted:
Pozdrawiam.
Sebex

przez Kn24 09 lis 2009, 20:18
Lisek chytrusek, ja chetnie pogadam :)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez Sebex 09 lis 2009, 20:52
Kn24, jak co to możesz do mnie też czasem zagadać na GG :twisted: , napisz do mnie PW to ci podam jak co :]
Sebex

przez Kjanina11 11 lis 2009, 14:51
hej też się chętnie przyłoncze :smile:

przez ...Maleńka... 25 lis 2009, 18:18
Witam Wszystkich!
Ja także z chęcią porozmawiam...

przez leahh 25 lis 2009, 19:05
ja też bardzo chętnie pogadam z kimś, uwielbiam książki, filmy, interesuję się kulturą żydowską, przez co wszyscy uważają mnie za świra :P Nie mam dokładnie jeszcze nic zdiagnozowanego, ale borykam się z mnóstwem problemów. Tylko pytanie czy ktoś zagada do takiej gówniary licealistki jak ja :P ale jakby co to się bardzo ucieszę i czekam :D

przez moli123 26 lis 2009, 19:39
Chętnie pogadam, pośmieję się i pożartuję. Jak coś to daj znać

przez kajadda 13 gru 2009, 19:37
hej Lisku. Jestem tu nowa, przeczytałam Twój post i chętnie pogadam i o tych trudnych sprawach i błachostkach. warto czasami wymienić się doswiadczeniami. Pozdrawiam:)
kajadda

przez Prometeus 13 gru 2009, 20:49
Też czegoś takiego oczekuje po tym forum, poznać ludzi z którymi mogę pogadać po prostu. Możemy zagawędzić na jakiś ciekawy temat. Powinienem też powiedzieć, że czasami mam jazdy i jestem śmiertelnie poważny. Nie wiem, czy ktoś ma coś takiego podobnego? Nie jestem tym zachwycony, lecz nie mogę nic na to poradzić.

Pozdrawiam
To BE YOURSELF is all that you can do

Czat naszej grupy medytacyjnej:
http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=GrupaMedytacyjna

przez tekila 21 sty 2010, 20:18
Hejka,jestem tez nowa na forum,porozmawiam z checia,o waszystkim i o niczym :D Pozdrowionka dla wszystkich

przez biedronka85 23 lut 2010, 10:31
Witajcie jestem tu nowa,do niedawna nie wiedziałam ze istnieje takie forum. Podobnie jak wy poszukuje kontaktu... zwykłej rozmowy:) Pozdrawiam

Sortuj wg