witam pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: witam pomocy

przez andy85 07 lis 2009, 22:31
Paranoja napisała:
dzieki andy, wiem ze tylko od nas to zalezy. ja w miare nauczylam sie zyc, nie mysle o tym, wiem ze naalizowanie po co, dlaczego nic nie da. stalo sie, ale nie mozna ciagle zyc tym jendym wydarzeniem. ja sie nauczylam, wiem ze nie zapomne, ale nie mysle, zreszta po drodze zdarzylo sie tyle innych rzeczy ze mialam okazje skupiac sie na czym innym niz na tym. w sumie to dziwie sie ze majac 28 lat jestem w miare normalna

A może zrób to, co powyżej napisane do Pocoto. Przeczytaj i zrób. A potem napisz, proszę.

[Dodane po edycji:]

pocoto napisał(a):czuję tak jakby ulge lekkość dziwne uczucie takie inne trzese sie mam dreszcze ale one nie sa takie jak zawsze tylko nawet troche przyjemne przyjemne... to dobrze...??

Tak, to dobrze :smile:

Cieszę się. Pierwszy krok do wolności. Gratuluję :smile:

przez pocoto 07 lis 2009, 22:40
i co najważniesze jeszcze musze przestać bać się nocy.... jak uda mi sie to zwalczyć to już chyba reszta też sie uda nie bedzie to łatwe ani szybko to nie mine ale musze wam powiedzieć że chce z tym walczyć i zacząc zyć normalnie nie wiem jakie bedzie jutro jak bedzie za tydzien czy za miesiąc ale dziś mam chęci zeby zacząć żyć tak normalnie mam nadzieje ze mi nie przejdzie wola walki...

przez andy85 07 lis 2009, 22:43
W jaki sposób bałaś się nocy? To uczucie w Tobie? W brzuchu, splocie słonecznym? Czy może gadasz sobie coś w głowie? A może tworzysz obrazy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 07 lis 2009, 22:46
oj ja tez boje sie nocy, boje sie ciemnosci, ze cos zobacze, szczegolnie oczy....
Paranoja

przez Lena88 07 lis 2009, 22:49
Czytam Was, dziewczyny i jestem przerażona nieco. Mogło mnie spotkać coś podobnego i to na własne życzenie. Zaprosiłam do siebie nowo poznanego kolegę. Wypiliśmy trochę i on zaczął się do mnie dobierać. Na szczęście miałam, gdzie uciekać, a on w tym czasie uspokoił się. Nigdy już po tym się nie spotkaliśmy, ale mam nauczkę na przyszłość, żeby już więcej tak się nie zachowywać.
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez andy85 07 lis 2009, 22:50
Lena, spadóweczka. Tu się dzieją ważne rzeczy :) A Ty tu spamka uprawiasz.

przez pocoto 07 lis 2009, 22:54
boje się ciemności koszmarów nieraz budziłam się zmoczona w łożku często mi sie sni ze przed nim uciekam albo ze sie przed nim ukrywam a on i tak za kazdym razem mnie zauważył gdy sie wybudziłam w każdym zakadku pokoju widziałam jego twarz wyobrażnia mi koszmarnie wtedy działa mam wrazenie ze jest w pokoju raz byłam tak przerazona ze zdrętwiała mi lewa reka szyja ramie mi rozwalało z bólu i nie potrafiłam powiedzieć słowa bo sprawiało mi to ból boje sie ciemności koszmarów za kazdym razem jak zasypiam boje sie...

przez andy85 07 lis 2009, 23:03
Czy kiedy widziałaś jego twarz, było ciemno czy jasno?

Nie czekam na odpowiedź, bo wiem, że wspomnienie jest ciemne. I wiem, że kiedy go wspominasz, jego postać jest bardzo blisko.

Zrób proszę to, co mówię. Zobacz go i oddal go od siebie na odległość 100 kilometrów. Rozjaśnij jego obraz tak, by stał się przezroczysty. Kiedy to zrobisz, daj mi znać.

przez pocoto 07 lis 2009, 23:08
kiedy sie budziłam było ciemno jak zapaliłam swiatło to i tak zawsze jestem przerazona ze zaraz gdzies go zobacze a w snach obraz raz był pomarańczowy raz czerwony raz szary przewaznie kolory w nim są wyblakła...

było jasno bo swiatło było zapalone wiec pamietam go dokladnie

przez andy85 07 lis 2009, 23:11
odsącz ten obraz z kolorów tak, by stał się przezroczysty

I wyobraź sobie, że przesuwasz mały czarny punkcik, jego obraz tak pomniejszony, po linii horyzontu, w lewo. Przesuń ten punkcik za siebie. Do tyłu. Znajdź takie miejsce, może bardziej z prawej, może z lewej z tyłu, a może dokładnie za Tobą. Takie miejsce, w którym poczujesz, że jest to najbardziej komfortowe dla Ciebie.
Ostatnio edytowano 07 lis 2009, 23:14 przez andy85, łącznie edytowano 1 raz

przez pocoto 07 lis 2009, 23:12
pamietam ze miał musztardowy sweter i jednorazówke z kolorowankami bo je sprzedawał........

przez andy85 07 lis 2009, 23:15
Hej!!! Zrób proszę to, co piszę.

przez pocoto 07 lis 2009, 23:19
nie potrafie boje sie tego :cry: bo gdy to robie słysze go i widze jeszcze dokładniej.........nie potrafie....... ten punkcik zamienia sie w jego twarz.....nie chce........................

przez andy85 07 lis 2009, 23:19
zabierz kolory!

I wycisz jego głos!

Wycisz całkowicie głos w swojej głowie. Zacznij nucić coś miłego. Spiewaj coś, co lubisz i teraz to zrób.
Ostatnio edytowano 07 lis 2009, 23:25 przez andy85, łącznie edytowano 2 razy

Sortuj wg