Trójmiasto wita ;-)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Trójmiasto wita ;-)

przez Wafel 02 lis 2009, 20:48
Hej wszystkim :)

Mam na imię Marcin, wiosen (albo raczej jesieni) liczę sobie 19 i mieszkam w Gdyni. Na Wasze forum trafiłem gdyż jestem szczęśliwym posiadaczem fobii społecznej :P Wprawdzie dość niedawno w znacznym stopniu ograniczyłem ją za sprawą pięciomiesięcznej terapii behawioralnej i jest całkiem znośnie, choć wcale nie różowo. Po prostu da się jako tako żyć na codzień. Myślę również, że nerwica w ogólniejszym tego słowa znaczeniu też nie jest mi obca, w końcu są to powiązane ze sobą rzeczy, tak więc chyba nadaję się na to forum :) Mam nadzieję :P

Czuję się samotny, fobia przez całe moje życie dość skutecznie zrobiła czystkę w moim życiu towarzyskim. Znajomi może i jacyś tam są ale mniej lub bardziej odlegli, a o dziewczynie to w ogóle mogę tylko pomarzyć. Z pomocą przychodzą jednak fora takie jak to :) Z pewnością jest tu wielu interesujących ludzi, z którymi z chęcią nawiązałbym znajomość. W życiu realnym niestety wciąż ciężko nawiązywać mi kontakty (stresujące zajęcie, nie ma co...) i zdecydowanie bardziej wolę internetową drogę ;] Nie dość, że jest to znacznie mniej stresujący sposób, to oprócz tego sądzę, iż na tego typu forach przesiadują osoby znacznie życzliwsze oraz bardziej intrygujące od tych "zwykłych" ludzi :smile: Jednakże nie sądzę, abym pisał tutaj zbyt wiele, nie przepadam za udzielaniem się na forach. Tak więc raczej traktuję ten post jako swego rodzaju ogłoszenie i liczę na to, że ktoś zainteresuje się moją skromną osobą oraz zagada do mnie (wiem wiem, wygodnicki jestem :mrgreen: ). Generalnie wiek, płeć oraz wszystko inne nie robi mi różnicy. Szukam koleżeństwa, przyjaźni, a być może nawet miłości w przypadku przedstawicielek płci pięknej, choć wszystko zależy od tego jak się sytuacja potoczy. Jedyne o co chciałbym prosić ewentualnych chętnych ludków, to miejsce zamieszkania w Trójmieście lub pobliżu, gdyż kontakt jedynie wirtualny mi nie starcza, ja chcę się spotykać również w realu ;]

To by chyba było na tyle, zachęcam do pisania, wierzę że się dogadamy :) Osoby, co mnie bliżej poznają z reguły mnie lubią, więc chyba nie jestem taki zły :smile: Numer gg znajduje się w profilu. Jeżeli ktoś woli, to może napisać prywatną wiadomość, moim zdaniem baaardzo dobry sposób na nawiązanie kontaktu :smile: Albo możecie zostawić tutaj jakieś namiary i ja zagadam pierwszy.

Pozdrawiam! ;)

Re: Trójmiasto wita ;-)

przez Słowianka 03 lis 2009, 12:57
Witamy,witamy ;)
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Re: Trójmiasto wita ;-)

przez Razorbladerka_ 03 lis 2009, 13:04
Witaj Wafel :) a ja jestem z Gdańska :P
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg