Pomóżcie!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Pomóżcie!!

przez julia6000 31 paź 2009, 11:54
Jestem umówiona do psychiatry no ale niestety dopiero za 2 tygodnie....czekam niecierpliwie.... Słuchajcie mam pytanie a propos mojej choroby, bo juz sama niewiem, czy to nerwica czy moze jeszcze cos innego.. Więc tak: rano po przebudzeniu boli serducho tętno przyspieszone (90 puls) cisnienie podwyższone, potem z kolei pojwia sie lęk , strach jestem tak wewnętrznie rozdygotana wszystko mnie wkurza, gdy to mija odczuwam strrrraszny dół. Wieczorem przed zasnieciem jest zwykle najlepiej z całego dnia...wtedy jest optymalnie....śpię w miarę dobrze.I tak wygląda każdy dzien!!!! Powiedzcie i zdiagnozujcie co mi jest...Dodam jescze ze wczoraj byłam u kardiologa z sercem , robił USG....stwierdził przyspieszony pulś i łagodne skurczowe wypadanie płatka.....i to pewnie też przez te nerwy choc tego mi lekarz nie powiedział . Przepisal betacoc i tyle .......czekam na wasze opinie...z góry dziekuję ...julka
Mamo, nie myśl że się skarżę, żal mi tylko marzeń
z dziecięcych dni, moich dni...

Re: Pomóżcie!!

przez magia123 31 paź 2009, 14:36
Julio nie potrafię zbytnio odpowiedzieć na Twoje pytanie , nie jestem lekarzem;)
Nie masz się jednak o co martwić - jeśli chcesz poznać moją opijię , to myślę , że to sprawy związane z nerwicą.
Choroba ta ma szerokie pojęcie.
Moja rada : Czekaj cierpliwie na wizyte u psychiatry - on wyjaśni Ci wszystkie Twpoje wątpliwości i pytania.
Pytaj go śmiało.;)
Jesteś Michałem Aniołem własnego życia.
Dawid , którego rzeźbisz to Ty sam.

przez julia6000 31 paź 2009, 17:46
zapomniałam dodac że nie mam cierpliwości do swoich dzieci(mają 5 latek)...a wczesniej to ja byłam tą która zapewniała im poczucie bezpieczenstwa i teraz mając świadomośc że im tego pewnie brakuje jeszcze trudniej mi sie odnależc ...chce sie wziąc w garsc ...ale nie potrafię......
Mamo, nie myśl że się skarżę, żal mi tylko marzeń
z dziecięcych dni, moich dni...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magia123 01 lis 2009, 21:48
Wiesz co , napisz lepiej do mnie na gg - pogadamy tam - będzie szybciej i lepiej:)
GG masz wysłane na swoją pw
Jesteś Michałem Aniołem własnego życia.
Dawid , którego rzeźbisz to Ty sam.

Sortuj wg