Adopcja

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Adopcja

przez awers 29 kwi 2006, 15:22
Myśle ze tej nerwicy nabawilam sie przez ta ciągłą niepewnosć w wieku 3lat zostalam adoptowana,moi adopcyjni rodzice w chwili adopcji nie byli już ludzmi młodymi ,dlatego ciągle sie balam ze ich strace ,ale tak sie niestalo ,potem bałam sie o męża ,a w koncu o dzieci ciągle te myśli ze może im sie coś stać ,wpadną pod samochód ,albo ich ktoś porwie.Myśle ze to dlatego że utraciłam wlasną rodzinę,tak mnie to dręczylo ze postanowilam ich odnaleść,odnalazłam...........ale!
Niepomoglo odnalezienie rodziny jest coraz gorzej ,no moze teraz bedzie lepiej po lekach? Myśle że to pozostal ten żal do losu ,czy ktoś terz przeżyl coś co w nim siedzi i przychodza takie dni że zaczyna dusić a wtedy to juz tylko płacz pomaga. Pozdrawiam wszystkich użytkowników
AWERS

przez didado1 29 kwi 2006, 16:51
Witaj :D
Cóż nie powiem nic nowego, ale sytuacje traumatyczne bardzo wpływają na rozwijanie się nerwicy :evil:
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez anita27 29 kwi 2006, 18:50
Witam ciebie cieplutko.Przyczyna tkwi w nas i przez sytuacje w ktorych sie znajdujemy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DarkAngel 30 kwi 2006, 00:49
awers witam na forum!!! :D :D :D
Obrazek
ExModerator

Sortuj wg