Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Archie 28 paź 2009, 22:06
18 lat, od jakiś 2 lat kulam się z problemami nerwowymi. Zawsze byłem świetnym uczniem, można by powiedzieć kujonem :P , z kontaktami z ludźmi było gorzej. W pewnym momencie przestało to pasować i podejmowalem epickie próby zmiany samego siebie. Do tego doszły fanaberie o robieniu wielkiej kariery i co? I kilka załamań nerwowych, wielu terapeutów, zgodziłem się nawet na diagnozę w szpitalu psychiatrycznym - wynik - lęki społeczne, ale to chyba nie jest pełny obraz, nerwy rozwalają mi normalne życie, mam coś, co nazwałbym napadami lęku, teraz dochodzi strach, że przez to wszystko w ogóle nie zdam matury, bo skoncentrować się na nauce mogę tylko od wielkiego dzwonu. Mógłbym jeszcze długo tak pisać o sobie...

No ale dość grzebania we własnych bebechach! Mam nadzieję, że tutaj zobaczę, że z takich problemów da się wyjść :D . Urzekł mnie wasz dział "Kroki do wolności" i to jak wiele z tego, co piszecie pasuje dokładnie do mnie...

Re: Witam

przez iryss 28 paź 2009, 22:08
cześć Archie

jestem pewna ze szybko sie zaklimatyzujesz
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez adam_s 28 paź 2009, 22:21
Witam rówieśnika! :) Co do forum, to pewne że się szybko zaakimatyzujesz, tak jak ja kiedy dołączałem tutaj 1,5 roku temu. Szkoda, że lęki spotykają najczęściej ludzi ambitnych i inteligentnych, bo utrudniają życie niewiarygodnie i niestety często odwleka się przez nie wiele ważnych rzeczy. Niemniej jednak życzę powodzenia w walce ze swoimi przypadłościami :) Pzdr.
GG: 5988000

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 28 paź 2009, 22:40
Cześć Archie, .
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg