Dzien dobry wszystkim znerwicowanym

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzien dobry wszystkim znerwicowanym

przez julia6000 22 paź 2009, 12:35
Jak większosc z nas na tym forum tez borykam sie z nerwicą. I ta walka trwa juz ładnych pare lat. Musze przyznac że sa momenty gdy jest prawie niezauważalna i takie gdy daje ostro popalic. Własnie przechodze przez ten drugi etap. Moja nerwica objawia sie silnym nieuzasadnionym lękiem. Oprócz tego miewam obnizony nastrój silne i przyspieszone tętno (90 puls)i niechęc do wykonywania codziennych czynności. Na początku myślałam ze to moze depresja - ale podobno nerwica tez daje czasem podobne do niej objawy.
Walka z nerwica jest trudna ALE NIE NIEMOZLIWA!! Moim zdaniem wszystko zależy od naszego nastawienia : ja np. zauważyłam że poranki są najgorsze wtedy własnie lęki sa najbardziej dokuczliwe a najbardziej spokojna jestem w nocy ( dlatego tez siedze często do pożna i delektuje sie spokojem mojego serducha które bije miarowo) i tym że lęk jest słabszy.
I wiem ze troszke sie zaprogramowałam w ten sposób ....gdy tylko otwieram oczy po przebudzeniu czekam i mysle : przyjdzie lęk czy nie , będzie biło serducho mocno czy nie po czym dosłownie po 3 minutach mam juz to co chciałam!!!! ...........i walke toczę całe popołudnie ( betaloc , lexotan i lub milocardin)......wieczorem sie uspokajam...... przyznam wam ze gdy tak mi sie dzieje nie mam siły nic robic jestem do niczego nie sprzątam gotuje tyle ile muszę ( dodam ze mam męza i 2 dzieci mam 32 lata).....natomiast gdy tylko puszcza mnie ten stres staram sie nadrobic wszystkie zaległości ...i tak wygląda moja walka z nerwica ... Apeluje do wszystkich znerwicowanych WALCZCIE !! NIE PODDAWAJCIE SIE !!! Ta walka jest do wygrania. I piszcie prosze wiecej o sposobach radzenia sobie z nerwicą . pozdrawiam serdecznie - julka
Mamo, nie myśl że się skarżę, żal mi tylko marzeń
z dziecięcych dni, moich dni...

Re: Dzien dobry wszystkim znerwicowanym

przez agusiaww 22 paź 2009, 16:03
czesc Julka, masz racje to nerwica, ale mozna ja pokonac, czego Tobie i sobie zycze, pozdrawiam :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez julia6000 23 paź 2009, 13:10
Tez tak uważam choc walka jest trudna i czasem wyglada jakbyśmy walczyli z wiatrakami, ale grunt to nie tracic nadzieji. A myslę że nie traca jej Ci którzy tu z nami sa , pisza , i dzielą sie swoimi doswiadczeniami itd.....
Najbardziej sie wkurzam gdy np . wczoraj wydawało mi sie ze przez moment czuje sie jak dawniej że jest mi tak lekkko i że moze juz jestem zdrowa i że dam rade ten stan utrzymac i nawet zasnęłam z tym przekonaniem po czym budzę sie rano i na nowo lęk i taki paraliż całego ciała , brak motywacji do jakiegokolwiek wysiłku. Serce wali jak oszalałe, sił brak- i lexotan poszedł w ruch......;-( i co mnie jeszcze zmartwiło : doszło mi drętwienie palców u lewej ręki i nogi. Jeśli któs ma podobnie prosze o opnię czy taki stan tez moze wywołac nerwica czy może powiennam szukac przyczyny innej choroby??...pozdrawiam serdecznie wszystkich - julka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez julia6000 31 paź 2010, 16:12
agusiaww, Agusia prosze o kontakt .......potrzebuje porady...pozdrawiam załamana julka

przez Maleńka 31 paź 2010, 17:12
Witaj :)
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja

Sortuj wg