Szukam pomocy!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Szukam pomocy!

przez nowy1988 08 paź 2009, 21:06
Mam 21lat, i o nerwicy nie wiem praktycznie nic, a prawdopodobnie ja mam tak mi dzisiaj lekarz powiedzial, przepisal mi jakies srodki uspokajajace. Powiem wam co mi sie dzieje moze cos wywnioskujemy wiec: mam uczucie jakiegos takiego niepokoju na minute tysiac mysli, rece mi sie trzesa bardzo czesto dretwieja, serce w pewnych chwilach wali mi jak dzwon, i od czasu do czasu miewam bole serca, czasami to mam takie uczucie ze zaraz mi sie zatrzyma i pozniej mysli ze w takim mlodym wieku umarl:-( mam tak ze wydaje mi sie ze powietrza nie moge zlapac, rece mi sie czesto poca, i ostatnio po pracy odrazu szedlem sapc i spalem po 14-16godz. nie wiem co tu jeszcze napisac....... jak ktos by sie odezwal z tym samym problemem co ja to bym byl bardzo wdzieczny:-)

Re: Szukam pomocy!

przez fobia 08 paź 2009, 21:10
tu kazdy z nerwica ma taki sam problem :) dobrze trafiles na te forum :) takich jak ty jest nas tu setki ;)

przez nowy1988 08 paź 2009, 21:14
ale skad sie u mnie to wzielo? jak sie zyje z ta swiadomoscia ze sie ma nerwice? do jakiegos lekarza mam sie zglosic? bo moj tylko uspokajajace mi przepisal....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snowwhite 09 paź 2009, 10:37
Witaj nowy1988, na pytanie skąd sie to wzieło niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć, może jakieś wydarzenia z twojego zycia sie do tego przyczyniły. Jest to sprawa bardzo indywidualna ja chyba mam juz taki charakter po prostu. A co do lekarza to, cóż, trzeba isc do psychiatry. Ale wiesz, nie taki diabeł straszny ;) .
A i żyje sie różnie u mnie tez niedawno zdiagnozowali i zaczynam leczenie ale poczytaj sobie, ludzie z tego wychodzą. Można.
Pozdrawiam
Kto życia swojego nie ceni, nie wart go

przez fobia 09 paź 2009, 17:55
podzielam opinie snowwhite- skad to sie bierze to roznie- u mnie niby tez nagle i z "powietra" chociaz zawsze bylam jakas taka przestrachana ;) potwierdzam rowniez, ze psychiatra nie jest straszny :)
a co do swiadomosci,ze ma sie nerwice to po prostu musisz sie z tym pogodzic i im szybciej Ci sie to uda to tym latwiejsza bedzie Twoja droga do zdrowia. pozdrawiam

Sortuj wg