Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem nowa...


anies28

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :D az wstyd się przyznac ale jestem laikiem jesli chodzi o forum..ale zawsze musi byc ten pierwszy raz...:) jesli ktos chciałby pogadac to bedzie mi bardzo miło wreszcie znalazłam jakąs stronke odnosnie tego co sie ze mną dzieje i juz nie czuje sie z tym taka sama :)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie life is brutal hehe:) wiecie co od razu mi lepiej jakos:)moim znajomym cięzko pojąc słowo nerwica a tutaj widze mozna mówic o wszystkim bezposrednio i to mi się podoba:)ale tak to chyba w zyciu jest ze dopóki sam czegos nie doswiadczysz to cięzko ci to zrozumiec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest wiosna a ja boje sie isc na basen bo mi sie wydaje ze zemdleje po drodze ....wiem ze to chore ...ale co jakos trzeba no bo inaczej to mozna by było polożyc sie i czekac:) a mnie szkoda czasu na lezenie hehe:)moze po 30 :)zartuje pozdro dla wszystkich nerwusów :)3 majcie sie ciepło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Agnes!! :D kolejna dobra duszyczka... szkoda,że z ludziami tak jest, że dopóki go nie dorwie najgorszy drań-choroba, sytuacja rodzinna, colowiek, nie jest w stanie zrozumieć drugiego... Właśnie chyba przez to się od niektórych znajomych odizolowałam, a nazywałam ich kiedyś przyjaciółmi.... etam, nie ma ich, ale sa świetni ludzie!! tacy np jak my :P nerwicowcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLA-1982 czesc Olu młodziutka jestes:) masz racje z ludzmi to róznie bywa z przyjaciółmi badz jak słusznie napisałas pseudo przyjaciółmi tez...ja w sumie mam ich niewielu ale za to sprawdzonych i są zawsze kiedy trzeba...wczoraj nawet moja kolezanka zmusiła mnie prawie zebym zapisała sie do lekarza...boje się troche ale chce normalnie zyc tak jak dawniej usmiechac sie i nie obawiac jutra..zbyt wiele sie ostatnio działo w moim zyciu i to chyba mnie przerosło:(ale wiesz ciesze sieze znalazłam tą strone i ze ktos czuje podobnie jak ja ma podobne problemy i potrafi to zrozumiec..3 maj się cieplutko i dzieki za te pare zdan pozdrawiam aga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj wśród swoich:) super że masz takich przyjaciół którzy Cię wspierają moi wszyscy znajomi uważają że wymyślam niewiadomo co i żebym przestała i zaczęła normalnie sie zachowywać, kiedy oni nie rozumieją że tak z dnia na dzień się nie da. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×