Ktoś kto pomoże

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Ktoś kto pomoże

przez kasiaxprincessx 29 wrz 2009, 21:35
Hej. Jestem tu nowa. Od dłuższego czasu (3 lata) mam nerwicę lękową. Na początku myślałam że to jakaś schizofrenia ale to forum pomogło mi zdiagnozować chorobę ;) szukam kogoś kto ma taki sam problem jak ja i znalazł by czas na kontakt ze mną gdyż wiem że razem raźniej i łatwiej w pokonaniu choroby :) niestety nie umiem jakoś zawierać przyjaźni ;( często muszę się komuś wygadać ale też lubię słuchać innych :) jednak jeżeli mowie o moim samopoczuciu komuś z moich znajomych zazwyczaj patrzą na mnie jak na dziwaczke. to jest przygnębiające ;( przez to ze wydaje mi się że jestem sama myślę o samobójstwie ;( Jestem z okolic Poznania i jestem w 2 klasie liceum moje gg15867490

Pozdrawiam :***
kasiaxprincessx

Re: Ktoś kto pomoże

przez Ridllic 30 wrz 2009, 02:38
kasiaxprincessx, witaj na forum fajnie ze tak otwarcie i szczerze podchodzisz ;) czuj sie jak u siebie
Ridllic

przez ewaryst7 30 wrz 2009, 08:32
Witaj na forum.Nie jesteś dziwaczką.Jesteś chora.A to duuuża różnica.:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Cassandra 30 wrz 2009, 10:01
Ja chętnie sobie z kimś porozmawiam... Jestem w tragicznej sytuacji - życie codzienne, uczelnia na którą chyba już nigdy nie wrócę... U mnie zaczęło się jak u ciebie i niestety ewoluowało. Obecnie jestem wrakiem człowieka. Mam 22 lata i nie wiem co ja ze sobą zrobię. Lecz to świństwo jak najszybciej! Ja mam nn i nl, które pogrzebały mnie żywcem za życia. Wreszcie zaczęłam brać leki, ale co z tego jak mi się życie wali.
Cassandra

przez kasiaxprincessx 30 wrz 2009, 15:39
Dziękuję wam wszystkim za wsparcie :) Nawet jednozdaniowe odpowiedzi dla niektórych może nic nie znaczące podnoszą mnie na duchu :D dziękuję Wam. ja pisałam tego pierwszego posta to bałam się że niektórzy mnie skrytykują albo jeszcze coś gorszego :( jednak to był tylko lęk :)
kasiaxprincessx

przez polakita 30 wrz 2009, 16:54
To fajnie, nie bój się nas :) łatwo powiedzieć, a my przecież też z tych co się boją ;) miło że napisałaś i że szukasz przyjaźni. Zobacz stronę Poznania, może poznasz kogoś ze swoich okolic? pozna-okolice-t1446.html
Pozdrawiam!
polakita

przez ewaryst7 30 wrz 2009, 18:47
I ja się cieszę , że Ty się cieszysz:))A widzisz? Lęk wmawia nam rozmaite bzdety , a my mu bezrgranicznie ufamy, chociaż jest irracjonalny.Mam nosa , i czuję , że fajna babka jesteś.Nie pękaj:)

przez kasiaxprincessx 30 wrz 2009, 19:09
ewaryst7 napisał(a):I ja się cieszę , że Ty się cieszysz:))A widzisz? Lęk wmawia nam rozmaite bzdety , a my mu bezrgranicznie ufamy, chociaż jest irracjonalny.Mam nosa , i czuję , że fajna babka jesteś.Nie pękaj:)

hehe dziękuję :)) jejku żałuję tylko że wcześniej się nie zarejestrowałam na tym forum. Całe życie myślałam że wszyscy ludzie są egoistami i nie zależy im na niczyim szczęściu. Ciągle tylko słyszałam o gwałtach pedofilii i innych okropnych rzeczach, wydaje mi się że to tez miało bardzo duży wpływ na moją nerwice. A tu nagle rejestruje sie piszę posta i takie wsparcie :) dziękuję Wam BARDZO BARDZO. Dla kogoś kto utracił nadzieję takie słowa zmieniają całe życie.

Pozdrawiam :**
kasiaxprincessx

przez ewap99 01 paź 2009, 09:36
kasiaxprincessx witaj fajnie ze jestes tu nie musisz sie bac mowic szczerze co czujesz wiekszosc z nas to zrozumie bo sama przezywa :)
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez ewaryst7 01 paź 2009, 12:02
Hej Kasia! Co u Ciebie????:)

przez kasiaxprincessx 01 paź 2009, 15:41
hej evaryst7 :)Jakoś sobie radzę tylko dzisiaj miałam atak w szkole :cry: przed niemieckim bo się zestresowałam. ale udało się i wygrałam :smile: a co u Ciebie? ;) pozdrawiam :*
kasiaxprincessx

przez ewaryst7 01 paź 2009, 16:46
He he..Ja jak mam stresa to też mam ataki.Nic wyjątkowego:)Dzisiaj mam dzień z tych kiepskich.Ale może jutro będzie lepiej?:))) Powiedz , jak sypiasz?

przez kasiaxprincessx 01 paź 2009, 18:16
Zależy kiedy. Jak np. Przeżywam stres to mam tak że nie mogę zasnąć . Jak mi się uda to wtedy mam dziwne sny i takie "płytkie". Jak na pół śnie :) no nie wiem jak opisać. Albo mam strasznie głupie sny i później cały dzień o nich myślę.
kasiaxprincessx

przez ewaryst7 01 paź 2009, 18:42
Kasiu , to normalne.Chociaż męczące.Powiedz czy masz wsparcie w rodzinie? Od dawna chorujesz?

Sortuj wg