Dzień dobry wszystkim

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień dobry wszystkim

przez patrycha 24 kwi 2006, 17:27
Witam wszystkich!!! Tak po krótce ... mam 24 lata i tą koszmarną nerwicę - zaczęło się 7 miesięcy temu od lekkich i krótkich zasłabnięć - 2 miesiące przeleżałam w szpitalu gdzie po badaniach chyba na wszystko i wszystkiego okazało się że jestem zdrowa , a jednak chora. Mam dość serdecznie - teraz doszło silnie pocenie rąk , uczucie słabości , totalnej paniki że zaraz umrę i nikt mi nie pomoże , duszności i wogóle totalnego rozbicia. Nie jestem w stanie o niczym innym nie myśleć jak tylko o tym że pewnie zaraz zejde z tego świata , a najgorsze jest to że w domu ogólnie jest wszystko ok , ale jak tylko wejde do autobusu , na uczelnie , gdziekolwiek gdzie czuje że zaraz dostane ataku nerwicy następuje koniec świata - zaraz mam wrażenie że zemdleje. Faszerowano mnie oxzazepanem , afobamem , itp. a ja nadal zle się czuję.Pomocy!!!Pozdrawiam serdecznie!Patucha

przez cicha woda 24 kwi 2006, 17:52
Witaj wśród swoich Patrycha 8)
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez LINA 24 kwi 2006, 18:59
Witaj witaj.
Miło Cię poznać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 24 kwi 2006, 21:26
witaj na forum:D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez shadow_no 24 kwi 2006, 21:42
Witaj na forum. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Asik34 25 kwi 2006, 07:55
Witam Cię serdecznie Patrycha mam dokładnie tak jak Ty także nie jesteś sama. Pozdrawiam :lol:

przez didado1 25 kwi 2006, 09:01
Witaj :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez OLA-1982 25 kwi 2006, 09:16
WITAJ PATRYCHA, MIŁO CIĘ POZNAĆ. SŁUCHAJ, WIELE JEST OSÓB, KTÓRE CIERPIĄ DOKŁADNIE NA TE SAME OBJAWY. STRACH TWÓJ POLEGA NA TYM,ŻE BOISZ SIĘ, ŻE COŚ CI SIĘ STANIE PODCZAS ATAKU!! KOCHANA, ZROZUM, JESTEŚ ZDROWA!1 NIC CI SIE NIE STANIE PODCZAS ATAKU, A IM BARDZIEJ BĘDZIESZ PANIKOWAĆ, TYM BARDZIEJ ATAK BĘDZIE MOCNIEJSZY. A CO NAJGORSZE, IM BARDZIEJ BĘDZIESZ O TYM MYŚLEĆ, ŻE DOSTANIESZ ATAKU NA UCZELNI CZY W AUTOBUSIE, TO TYM BARDZIEJ SIĘ TO STANIE. JA TEŻ MIAŁAM TAKIE OBJAWY JAK TY, KAŻDY CHYBA PODCZAS TAKICH DOLEGLIWOŚCI ZACZYNA SIĘ BADAĆ OD STÓP DO GŁÓW, JESTEŚ ZBADANA, ZROZUM WIĘC,ŻE NAPEWNO CI SIĘ NIC NIE STANIE!! A JESLI NADEJDZIE ATAK, POMYŚL: TO NIC TAKIEGO, ZA CHWILKĘ PRZEJDZIE. NIE DENERWUJ SIĘ, ŻE ZNÓW MASZ ATAK, A JESTEŚ ZDALA OD DOMU CZY GDZIEKOLWIEK. WIDZISZ JA TEŻ TAK MIAŁAM-W DODATKU JESTEM OSOBĄ BARDZO AKTYWNA, A NIEDYSPOZYCJA JAKĄ SĄ OBJAWY NERWICOWE BYŁA DLA MNIE KATORGĄ. NIE WIEDZIAŁAM, CZY TO FAKTYCZNIE NADMIAR ZAJĘĆ, BAŁAM SIĘ IŚĆ DO PRACY, NA UCZELNIE JECHAĆ, POMYŚLAŁAM: BOŻE CO BĘDZIE JAK DOSTANĘ ATAKU NA WYKŁADZIE??ALBO W SAMOCHODZIE?? SŁONKO, POTRZEBNA CI JEST WIARA!!JA UPORAŁAM SIĘ TROSZKĘ Z CODZIENNYMI MAŁYMI ATAKAMI, POZOSTAŁY JESZCZE TE SILNIEJSZE,ALE NIE FASZERUJĘ SIĘ NICZYM!! TYLKO ZIÓŁKA!!CHODZĘ NA TERAPIĘ. ALE SILNA WOLA!!MUSISZ ZROZUMIEĆ, ŻE TWOJE OBJAWY NIE SPOWODUJĄ ŚMIERCI, POTEM, ŻE TO NIC TAKIEGO, ŻE POTRAFISZ NAD TYM ZAPANOWAĆ, BO KTO CHCE ŻYC Z NERWICA?? CHCESZ?? PEWNIE NIE. A POTEM WALCZYĆ. NO I WIESZ... POLECAM CI IŚĆ DO PSYCHOLOGA, BO MUSISZ ZNALEŹĆ PRZYCZYNĘ SWOJEJ NERWICY!!ON PO POZNANIU CIEBIE BLIŻEJ MOŻE CI DORADZIĆ, CZY MUSIAŁABYŚ SIĘ PODDAĆ FARMAKOLOGII. OBJAWOM MOŻESZ ZAPOBIEGAĆ, PRZEZ RÓŻNE FORMY: JOGĘ, FARMAKOLOGIĘ, ZMIANĘ STYLU ŻYCIA, ALE PRZYCZYNĘ MUSISZ ZNALEŹĆ I JĄ JAKOŚ WYLECZYĆ. POWODZENIA!! :P
Ty panujesz nad czynami jeśli się w nie nie wciągasz

przez Magda-27 25 kwi 2006, 09:53
Cześć Pati :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Aga1 25 kwi 2006, 12:20
Cześć Pati, to co opisujesz przeżył chyba każdy z nas.Potrzebujesz psychologa lub psychiatry . Przełam opory bo to żaden wstyd, tylko oni mogą ci pomóc. Cierpisz dopiero 7 mies. a jeżeli nie zaczniesz się leczyć, możesz mieć przechlapane całe zycie.Zastanów się nad tym. Pozdrawiam :twisted:

przez reirei 25 kwi 2006, 12:40
Witaj na forum
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez anita27 25 kwi 2006, 12:41
Witam cieplutko

przez Virginia 25 kwi 2006, 15:24
Cześć :D
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez patrycha 25 kwi 2006, 16:13
Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie do grona!!! Teraz poszukuję psychiatry - przepraszam ale studiuje sama psychologie i wiem że akurat psycholog mi nie pomoże - liczę na psychiatrę . Buźka

Sortuj wg