Witam wszystkich!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich!!!

przez lara283 28 sie 2009, 17:45
witam mam 32 lata, choruje na nerwice lękową prawie od 8 lat ,do tej pory przyjmowałam leki depresyjne seroxat i doxepine czułam się po nich bardzo dobrze ,lęki ustąpiły .Trzy tygodnie temu dowiedziałam sie że jestem w ciąży więc wiadomo dla dobra dzidzusia trzeba porzegnać sie z lekami .Bardzo sie ciesze ze jestem w ciąży marzyłam o tym aby mieć dziecko ,ale nie wiem jak poradzić sobie z koszmarnym samopoczuciem po odstawieniu leków i kiedy to minie,może macie jakieś rady jak to przejść :(

Re: Witam wszystkich!!!

przez Iwona46 28 sie 2009, 20:39
witam cie nie martw sie na zapas ja przed zajsciem w ciaze mialam tez nerwice lekową gdy bylam w ciazy nerwica minela dzis moj syn ma 10 lat i ta wstretna choroba znowu mnie dopadla ale probuje z nia walczyc to wszystko dzieje sie w naszych glowach i mysle ze jezeli wtedy mi sie nic nie stalo to i teraz bedzie dobrze co i tobie zycze :D

Re: Witam wszystkich!!!

przez ewaryst7 12 wrz 2009, 18:54
Witaj.Musisz o tym powiedzieć ginekologowi.Ja całą ciążę brałam Hydroxizynę.Dziecko urodzilo się zdrowe.Ale jeśli nie chcesz leków, to musisz przetrwać odstawienie.To minie.Zobaczysz.Dbaj o siebie.:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg