Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc


Katy Brian

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy. Od 3 miesięcy występują u mnie dziwne objawy . Z góry przepraszam za napisanie tego tematu w złym miejscu , ale poprostu nie wiem gdzie go umieścić. Ciągle liczę, wszystko. Gdy nie jest to parzyste np. ilość książek na półce odejmuje bądź dodaje jedną. Ostatnio nawet kupiłam 6 książek tak aby na każdej półce byął parzysta liczba. Gdy tego nie zrobię cuję się , źle , dziwnie , jestem nerwowa. Następną rzeczą jest układanie. Układam wszystko tak aby było symetryczne. Tak aby wszystko wyrównać, w pewien sposób także połaczyć, np. w szkole siędzę sama [ mam 14 lat ] na jedenj stronie układam na sobie potrzebne mi do lekcji podręczniki [ których musi być oczywiście parzysta liczba ] a po drugiej inne tak aby wszystko "wyrównać" . Gdy idę do szkoły bądź gdziekolwiek liczę buty. A konkretniej kolory. Gdy idę gdzieś buty brązowe, a gdy wracam carne. Kiedyś gdy szłam do szkoły mijałąm pijaka który miał dwa buty inne . Jeden był brązowy . Przez tydzień nie mogłam się "pozbierac" . No i dotykam. Gdy zamykam drzwi muszę dotknąć klamki , gdy wyłączam kuchenkę palników itd. Nie wime co się ze mną dzieje . Nie mogę tak żyć. Czy może ktoś z was wie jak nazywa się ta chorobą ? Jak to się leczy ? Co ja mam robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×