witam i ja

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam i ja

przez Julitaw 31 lip 2009, 22:11
Witam ,Jestem matka dwojki dzieci mam prawdopodobnie nerwice do tego dochadza ataki zlosci furia niegdy nie zrobilam nic zlego moim dziciom ale wystarczy ze wrzecze

patrze na mine mojego dziecka i mowie do siebie co ono zawinilo

a ja jestem jak rozpedzona lokomotywa nie raz nie potrafie sie zatrzymac tylko krzycze

prosze jezeli ktos ma podobne porblemy pomozcie

Re: witam i ja

przez ewaryst7 01 sie 2009, 07:18
Pomóc może Ci tylko lekarz.Najpierw ogolny , trzeba zrobić badania .Jeśli będą ok , to do psychiatry.Ja myślę , że jesteś przemęczona.Opiekowanie się dziećmi to ciężka praca.Zrob coś z tym , zanim dzieci zaczna się Ciebie bać.One nIE ROZUMIEJĄ co się dzieje z ich mamą.Smutne jest to , kiedy przez nas cierpią dzieci.Jestem też matką, i wiem ,że to niczego dobrego nie wroży.A więc działaj.Pozdrawiam Cię.

Re: witam i ja

przez Lili-ana 01 sie 2009, 12:34
też niestety zdarzało mi się wyżywać na mojej córce, też krzyczałam niepotrzebnie ale w ten sposób wyrzucałam z siebie złość nagromadzoną we mnie, to było od nerwicy właśnie. Moja córka sama teraz jest nerwowa, płacze o byle co. Zapisałam się z nią na psychoterapię i od ponad miesiąca biorę leki. Jest coraz lepiej i wiem że będzie :smile:
Radzę Ci to samo, nie truj dzieciakom dzieciństwa, przecież to najlepszy okres w ich życiu, chcesz żeby wspominały go niemiło przez Ciebie?
Lili-ana

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg