nowa, szukajaca pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nowa, szukajaca pomocy

przez verdemia 22 lip 2009, 21:07
Witam, jestem nowa na forum. Zalogowalam sie bo czasem potrzebuje wsparcia w trudniejszych chwilach i odpowiedzi na dreczace pytania (chociaz mam nadzieje sama tez komus pomoc:)). Choruje na depresje oraz na zaburzenia odzywiania. czesto sie zloszcze...ogolnie ciezko mi sie zyje...a poza tym niedawno skonczylam studia i zamiast zaczac zyc zmagam sie z chorobami.
verdemia

Re: nowa, szukajaca pomocy

przez Ridllic 22 lip 2009, 21:09
verdemia, witaj mam nadzieje ,że znajdziesz pomoc tutaj
Ridllic

przez aizdam 22 lip 2009, 21:28
verdemia, witaj, ja również jestem nową użytkowniczką, również szukam wsparcia ale i chętnie go udzielę. Ciepło pozdrawiam :)
aizdam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez StahuPL 23 lip 2009, 02:19
siemanko. Chciałbym mieć tylko takie problemy jak Twoje
Obrazek
Obrazek

przez wciacia 23 lip 2009, 08:37
StahuPL. proszę-nie bagatelizuj problemów innych,bo mogą się okazać poważniejsze od Twoich.
Vardemia-witamy Cię serdecznie. Depresja to poważny problem,który nie raz wymaga wsparcia i my po to jesteśmy. sama wiele zrozumiałam dzięki temu forum. pozdrawiam serdecznie. w moim profilu jest moje gg-jeśli będziesz miała ochotę. pozdrawiam serdecznie.
wciacia

przez ewaryst7 23 lip 2009, 09:54
Witaj na forum.Dzięki niemu , choś przez chwilę , nie będziesz się czula samotna .Pozdrawiam cię.

przez verdemia 23 lip 2009, 20:52
dziekuje za przyjecie mnie:)
verdemia

przez StahuPL 24 lip 2009, 00:09
wciacia nie przeinaczaj, ja nic nie bagatelizuje. Nie mam zamiaru się też licytować kto ma i miał większe problemy. Byłem w domu dziecka, psychiatryku, wiem że niektórzy mają gorzej, a niektórzy, a raczej znaczna większość - lepiej, ale nie używam tego ani jakiegoś argumentu i też nikomu tego nie wypominam. Po prostu źle zrozumiałaś moje słowa. Przeczytałem post verdemia i napisałem że chciałbym mieć tylko takie porblemy, nie oceniająć czy są one błache czy nie. Z resztą to dobry sygnał dla osoby że niektórzy mają gorsze problemy, bo nie pobadnie w użalanie się nad sobą, a ty chyba do tego dąrzysz aby osoby z którymi masz kontakt na forum do tego doprowadzić.
Obrazek
Obrazek

przez wciacia 24 lip 2009, 08:33
"tylko takie problemy" - to hasło ,które wyrażnie bagatelizuje problem drugiej osoby. czy ty chciałbyś coś takiego usłyszeć,wiedząc tylko samemu ,co tak naprawdę przeżyłeś??? wyobraż sobie,że to ktoś do ciebie tak pisze. StahuPL- ja to chciałabym mieć tylko takie problemy jak ty-psychiatryk,dom dziecka...
spróbuj się wczuć kochanieńki co czują inni... nie chcę z Tobą walczyć ani się kłócić. delikatnie cię poprosiłam.
i na pewno nie dążę do tego ,żeby ktoś się nad sobą użalał-wierz mi,jestem ostatnią osobą,która kogokolwiek do tego zachęca. ale staram się poważnie traktować ludzi ,którzy się tu wypowiadają.
pozdrawiam gorąco
wciacia

przez verdemia 24 lip 2009, 10:45
racja...dla mnie post "tylko takie problemy" to jak uslyszec po raz kolejny: wymyslasz..nie ma takiej choroby jak depresja ani bulimia.
po czyms takim zaczynam sie zastanawiac czy ja naprawde jestem az tak beznadziejna zeby wymyslac takie rzeczy i czuc sie winna, ze jest mi zle.
verdemia

przez wciacia 24 lip 2009, 15:05
bardzo fajnie ,że napisałaś o swoich odczuciach. może Stahu zrozumie...
wciacia

przez StahuPL 24 lip 2009, 18:31
Buahahha żałosna jesteś :lol: wykorzystujesz ból innych do swoich prywatnych problemów żeby mi dowalić ;) śmieszna jesteś

[Dodane po edycji:]

racja...dla mnie post "tylko takie problemy" to jak uslyszec po raz kolejny: wymyslasz..nie ma takiej choroby jak depresja ani bulimia.
po czyms takim zaczynam sie zastanawiac czy ja naprawde jestem az tak beznadziejna zeby wymyslac takie rzeczy i czuc sie winna, ze jest mi zle.
Po prostu uwierzyłaś w bezpodstawne brednie jakie pieprzyła wciacia. Jeszcze raz ci piszę że zaniżenie twoich problemów nie było moim celem
Ostatnio edytowano 24 lip 2009, 19:10 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wyluzujcie trochę... StachuPL przyznałem Ci ostrzeżenie w związku z tym postem.
Obrazek
Obrazek

przez malenka_kropelka 24 lip 2009, 18:59
Hej stahu nie najezdzaj tak na zebranych !
Kazdy tutaj wita sie i mowi co mu jest, a ty pietnujesz ta osobe... Nikt tu nie PIEPRZY, i napewno nie zasluguje na ocenianie typu ''jestes smieszny''

troche spokojniej a napewno wszczyscy bedziemy w stanie normlanie porozmawiac:)

A dziewuchy witam cieplutko u nas :*

przez Iwona46 24 lip 2009, 19:42
czesc ja tez jestem nowa mysle ze bedziemy sobie pomagac i wspierac sie :D

[Dodane po edycji:]

czesc ja tez jestem nowa mysle ze bedziemy sobie pomagac i wspierac sie :D

Sortuj wg