Hej wszystkim.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej wszystkim.

przez pepik 16 lip 2009, 20:20
Cześć,
dotychczas przez parę tygodni czytałem posty forum. Teraz postanowiłem do Was dołączyć. Moja historia sięga początku roku, od kiedy czuję się fatalnie. Wszystko zaczęło się od prostej infekcji i bólu gardła, pieczenia podniebienia. Nic na to nie pomagało, lekarze nic nie widzieli. Ja się czułem coraz gorzej i gorzej, mega schorowany i zagrypiony. Aż pewnej nocy ŁUP! Szczękościsk, poty, lęki, izolacja, bezsennosć i odrealnienie, jakiego świat nie widział. Do tego duuużo innych objawów somatycznych doszło. Przez parę miesięcy byłem wyłączony z życia, nieprzytomny jak zombie, albo przeleżałem, albo z wielkim wysiłkiem podejmowałem nawet najmniejszą czynność, cud, że wytrzymałem (i wytrzymuję) w pracy z gigantycznym rozkojarzeniem i kiepską pamięcią. Jestem przebadany przez lekarzy wszerz i wzdłuż, chociaż pewnie jeszcze można ;) Trochę lepiej poczułem sie po SSRI
Postanowiłem walczyć z wrogiem, którego jednak mogę dotknąć, depresją, lękiem, d/d. Wiele uwag na forum wydaje mi się cennych i wierzę, że może wspólnie uda nam się te cholerstwa pokonać. 3majmy się!
pepik

Re: Hej wszystkim.

przez agusiaww 16 lip 2009, 21:51
Czesc:) Najwazniejsze ze wiesz juz co Ci dolega, z tym sie da zyc. Walczymy wszyscy, ja tez jestem na leku i jest coraz lepiej, pozdrawiam.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez pepik 17 lip 2009, 13:16
TO przynajmniej można nazwać i szukać sposobu na ujarzmienie ;).Powodzenia, agusiaww.Damy radę!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 27 lip 2009, 12:03
Witaj :)

przez shadow_no 27 lip 2009, 15:35
pepik, witam na forum. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez takajakaś18 27 lip 2009, 15:56
czesc:D
takajakaś18

Sortuj wg