Ja i moja historia

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Ja i moja historia

przez StahuPL 21 cze 2009, 21:24
Witam. Mam 17 lat oraz fobię społeczną i nerwicę natręctw.

Moje problemy nie wzięły się z kapelusza, jest to skutek moich ciężkich przeżyć. Byłem 10 miesięcy w domu dziecka (miałem sprawę w sądzie - rodzinną). W domu też nie mam lekko, ojciec pije, matka nie lepsza. Spędziłęm dwa lata temu miesiąc w psychiatryku ponieważ jakiś frajer, bo raczej nie psycholog, stwierdził u mnie schizofrenie. Oczywiście w psychiatryku to wykluczyli. Z racji że byłem na oddziale jestem ciągle nazywany w domu przez "ojca i matkę" np psychikiem, psychiatrykiem, debilem czy głuptakiem (to ostatnie jest nawet śmieszne..)

Jednym słowem luksus nie jest. Chodzę do psychiatry od kilku miesięcy. Biorę olzapin 5 mg i Citabax 30 mg. jednek zero poprawy.

Mam nadzieję że zagrzeje miejsce na tym forum, i odnajde tu zrozumienie. Pzd.
Obrazek
Obrazek

Re: Ja i moja historia

przez agusiaww 21 cze 2009, 21:47
Czesc a probowlaes powiedziec zeby Ci lek zmienili? Wiesz ja tez mialam ciezka sytuacje w domu kiedys, ale powiem Ci ze co Cie nie zabije to wzmocni chociaz to ciezka nauka na przyszlosc.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez StahuPL 21 cze 2009, 21:50
prosiłem o inny lek ale ciągle słyszę "mimo to jeszcze poczekamy". już mam dość, czekam tak pół rou i zero zmian.
Obrazek
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez leahh 21 cze 2009, 22:05
Trzymaj się jakoś, sama wiem co to znaczy nie za ciekawa sytuacja w domu... niestety... ale masz to szczęście, że się leczysz, a ja dopiero muszę zacząć, a strasznie się boję. Jakbyś chciał pogadać z równolatką to pisz na PW :D

przez Alutka23 21 cze 2009, 22:15
Witam Stahu :)
Jeśli chodzi o to formu, to jest naprawde super. Zrozumienie znajdziesz tu na 100%, jak i w miare naszych możliwości jakieś rady i wsparcie. Także, nie jesteś sam.
Twoja historia faktycznie do ciekawych nienależy. Masz ciężką szkołę przeżycia.
Moja nerwica też sama się nie wzięła. Tylko, że dopiero teraz sobie pomału uświadamiam, że jakiś wpływ na to wszystko mają też i moi rodzice... Dlatego postanowiła w miare szybko i w miare swoich możliwości oczywiście, wyprowadzić się z domu. Wiem, że dla mnie będzie to dobry, duży krok do przodu :)
Pozdrawiam

Sortuj wg